ŠKODA kullanıcıları için kış bakım kampanyası başladı. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek olan “ŠKODA Kış Bakım Kampanyası” aracın model yılına göre periyodik bakımlarda ve işçiliklerde yüzde 30’a varan indirimler sağlıyor. Bununla birlikte madeni yağlarda ve kampanya kapsamındaki lastiklerde de avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Soğuk ve zorlu şartlarda da kesintisiz sürüş keyfi yaşamak isteyenler için “Kış Bakım Kampanyası” kapsamında 2 yaşına kadar olan ŠKODA modellerine periyodik bakım ve işçiliklerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Bununla birlikte tüm parça ve işçiliklerde 3-4 yaşında olan ŠKODA modellerine yüzde 15, 5-7 yaşında olan ŠKODA modellerine yüzde 25 ve 8 yaş ile üzeri modellere ise yüzde 30 indirim uygulanıyor.

Kampanya süresince Yüce Auto’nun tercihi Castrol Edge Professional motor yağlarında yüzde 30’a kadar ve segment kampanyası kapsamında lastik alımlarında yüzde 16’ya kadar indirim sunuluyor. Ayrıca tüm modellerde debriyaj setleri, fren balata ve diskleri, bujiler ve silecek setleri için indirim oranı yüzde 30’a kadar çıkıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"