Hem İstanbul’a olan yakınlığı hem de muhteşem doğası ile kayak turizminin gözde bölgelerinden olan Kartepe’ye yeni bir soluk getiren Dedeman Kartepe Kocaeli, 2023 yılına “sokak partisi” konsepti ile girmeye hazırlanıyor. Avlu ve Gastro Pub alanında gerçekleşecek yılbaşı programı; sazlı sözlü eğlence, DJ performansı ve muhteşem sokak lezzetleriyle yeni yılın ilk saatlerine kadar devam edecek.

Yeni yıl ruhu Dedeman Kartepe’de yaşanacak
Dedeman Kartepe Kocaeli, yılbaşı gecesi için hazırladığı özel programıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. “Sokak partisi” konseptinin hâkim olacağı gecede; canlı müzik, perküsyon şovu, DJ performansı, zengin açık büfe ve birbirinden özel sokak lezzetleri yer alacak.

Yılbaşı eğlencesini Dedeman Kartepe Kocaeli’nde sabaha taşıyın
Yılbaşı programına ek olarak, yeni yıla Kartepe’de girmek isteyenlere özel konaklama fırsatı da sunan Dedeman Kartepe Kocaeli, geceyi sabaha bağlayan misafirleri için geç kahvaltı ve geç check-out imkânı sunuyor. Ayrıca 2023 yılının ilk gününde yenilenmek isteyenlere özel yüzde 20 spa ve masaj indirimi de konukları bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"