İtalyanların dünyaya nam salmış incecik leziz mi leziz pizzalarını artık evinizde rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. 61 yıllık deneyimiyle her hamur işi için farklı bir un çeşidi sunan Söke, Söke Pizza Unu ile de İtalyan pizzalarını aratmayacak pizzaları mutfaklarınıza taşıyor.

Türkiye’nin en çok bilinen ve lider markası Söke, yıllardır doğallığı ve lezzeti tüketicileriyle buluşturmak için özenle seçtiği buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede, tüketicilerin maharetli ellerine teslim ediyor. Söke, her geçen gün değişen lezzetlerini, dünya yemeklerini mutfaklara taşıyabilmek için ürün gamını genişletiyor. Bu anlamda ihtiyaca yönelik neredeyse her un çeşidini tüketicisiyle buluşturan Söke, İtalyan pizzasından vazgeçemeyenlere evlerinden kolayca yapabilecekleri bir ürün sunuyor: Söke Pizza Unu. Söke Pizza Unu, ürüne özel üretim prosesi sayesinde yaptığınız pizzaların kolayca açılarak ve istenilen incelikle olmasını sağlıyor. Şeflerin elinden çıkmışçasına birbirinden leziz ve farklı pizzaları mutfakta yapmak Söke Pizza Unu ile çok kolay hale geliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"