Çocuklar heyecanla bekledikleri iki haftalık sömestir tatilinin tadını Çocuklar Ülkesi KidZania’da çıkaracak. En eğlenceli ve öğretici etkinliklerin yer alacağı sömestir etkinlikleri 22 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında KidZania’da çocukları bekliyor.

Dünyanın ilk ve Türkiye’nin tek çocuklar ülkesi KidZania’da sömestir tatili döneminde çocukları ve ailelerini unutulmaz aktiviteler bekliyor. KidZania girişinden itibaren üst düzey sağlık önlemleriyle karşılanan çocuklar ve ebeveynleri, sömestir tatili döneminde de Kidzania’da güvenle vakit geçirecek. İki hafta boyunca her gün açık olacak KidZania’da ziyaretçileri KidZania’nın sevilen aktivitelerine ek ekstra aktiviteler ve yenilenen içerikler bekliyor. Çocuklar 65’ten fazla aktivite ve 120’den fazla mesleği eğlenerek deneyimleyecek.

KidZania’da, iki haftalık sömestir tatili döneminde çocuklar için, yepyeni ve farklı deneyimler yaşatacak yaratıcı drama ve tiyatro, sanat, geri dönüşüm eğitimleri ile sokak oyunlarından oluşan dolu dolu bir takvim hazırlandı. Airport alanındaki karşılamayla KidZania ülkesine adım atan çocuklar, 22 Ocak’ta yapılacak Karne Partisi ile tatillerine başlayacak; tatil boyunca, Erbulak Evi’nin hazırladığı Yaratıcı Drama ve Tiyatro Eğitimi, Adel Sanat Atölyesi, Canon Kes-Yapıştır 3 Boyutlu Hayvan etkinliği, İçim Süt Fabrikası ve Koroplast – Ebeveyn Çocuk Geri Dönüşüm Atölyesi’nde eğlenecek. Çocuklar, ayrıca eğlenceli Meydan etkinlikleri ve sokak oyunlarının yanı sıra Disko etkinliğinde sevilen şarkılarla dans edip eğlenceli anlar geçirecek. Bunun yanında çocuklar tatile özel bir radyo yayını yapacak ve bir gazete hazırlayacak. Bache’nin Parti Evi’nde ise eğlendirici ve öğretici oyunlar oynayıp fotoğraf çektirme alanında KidZania’da geçirdikleri anları fotoğraflayabilecek.

Dünyanın ilk çocuklar ülkesi KidZania, 22 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında sabah 10.00’dan akşam 20.00’ye kadar, hatıralarında yer edecek bir ara tatili geçirmek isteyen tüm çocukları bekliyor. KidZania’ya gelen misafirler Akasya otoparkını da ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"