Doğaya ve size değer veren bakım şimdi sürdürülebilir ambalajlarıyla yeniden sizlerle! Naturals by Watsons’ın plastik tüketimini azaltmak için sürdürülebilir yaşamı destekleyen ve torba ambalajlı şampuanları, %90’ın üzerinde doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir ve %100 vegandır. Siz ve çevreniz için güvenle oluşturulan formüller, dermatolojik olarak test edilmiştir ve EUROTOX onaylı toksikologlar tarafından onaylanmıştır. Naturals by Watsons torba ambalajlı şampuanlar ile saçlarınıza ve doğaya iyi bakın!

Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Argan Şampuan 
Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Argan Şampuan, besleyici ve canlandırıcı etkileriyle bilinen sertifikalı organik Fas Argan Yağı ile formüle edilmiştir. “Likit Altın” olarak bilinen bu değerli yağ, içeriğindeki E vitamini ve zengin yağ asitleri ile saçları beslemeye ve esnekliğini artırmaya yardımcı olur. Paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı içeriği içermeyen Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Argan Şampuan, içeriğindeki argan yağı sayesinde saçları temizlerken besler ve canlandırır. %78 oranında daha az plastik kullanılarak üretilen Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Argan Şampuan sürdürülebilir yaşamı destekler ve plastik tüketimini azaltmayı amaçlar.

Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Zeytin Şampuan 
Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Zeytin Şampuan, sertifikalı organik İtalyan zeytininin gücü ile saç ve saç derisine yoğun ve uzun süreli nem sağlamaya yardımcı olur. Paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı içermeyen Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Zeytin Şampuan, saçları temizlerken yoğun nemlendirme sağlar. Naturals by Watsons Torba Ambalajlı Zeytin Şampuan sürdürülebilir yaşamı destekler ve plastik tüketimini azaltmayı amaçlar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"