Türkiye’de özgün bir dünya markası yaratma vizyonu ile yola çıkan SUWEN, 175’inci mağazasını, dünyanın 5. Büyük Avrupa’nın ise en büyük havalimanı olan İstanbul IGA Havalimanı’nda açtı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası olan SUWEN; 175. mağazasını İstanbul IGA Havalimanı’nda açtı. Yeni mağazalarla birlikte Türkiye’nin 49 ilinde 175 mağazaya ulaşan SUWEN, yurtdışı mağazalarla birlikte ise toplam 193 mağazayı müşterileriyle buluşturdu. 2018 yılından itibaren Türkiye’de her yıl ortalama 22 yeni mağaza açan SUWEN, 2024 yılı için de 20 yeni mağaza açmayı planladı. Şu ana kadar 5 tanesinin açılışını gerçekleştiren SUWEN, yıl sonuna kadar kalan 15 mağazayı da müşterileriyle buluşturmuş olacak.

SUWEN, İGA mağazasında sıcak tonlardaki mobilya renkleri ve yuvarlak hatlardaki ürün sergileme alanlarında, iç giyim, ev giyim ve plaj giyim gibi İGA misafirlerinin seyahatlerinde en çok ihtiyaç duyacakları ürünleri sunuyor.

ALİ BOLLUK: UNUTULMAZ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ SUNUYORUZ
Türkiye’de özgün bir dünya markası yaratma vizyonu ile yola çıkarak bugün 175’inci mağazamızı, dünyanın 5. büyük, Avrupa’nın ise en büyük havalimanı olan İstanbul İGA Havalimanı’nda açmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk, “Her yolculuk bir hikâye, her yolcu ise bizim için değerli birer konuktur. Bu nedenle, İstanbul İGA Havalimanı’ndaki mağazamızda değerli misafirlerimize sadece ürün sunmakla kalmayıp, aynı zamanda keyifli ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Bu yolculukta yanımızda olan tüm Suwen ailesine ve bizlere ev sahipliği yapan İstanbul İGA Havalimanı yönetimine teşekkür ederiz. İstanbul’un kalbinde yer alan bu önemli lokasyonda, Suwen olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız” diye konuştu.

SUWEN, YURTİÇİ VE YURTDIŞI PAZARINDA BÜYÜMEYE ODAKLANDI
Türkiye ve globalde yaygın mağaza ağı ile özgün, kendine güvenen Türk kadınını temsil eden bir dünya markası olmayı hedefleyen SUWEN, kurulduğu 2003 yılından bu yana iç giyim, 2012 yılından itibaren ev giyim, 2014 yılından itibaren plaj giyim ürünleri ve 2016 yılından bu yana da çorap ve aksesuarların tasarımını gerçekleştirip kadınlarla buluşturarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. SUWEN, Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeye odaklanıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"