Boğaziçi’nin en güzel semtlerinden Tarabya’nın kalbi The Grand Tarabya Oteli, sonbaharı gerek restoranları ve davet alanlarında gerekse spa bölümünde birbirinden cazip etkinliklerle karşılıyor. Boğaziçi’nin Karadeniz’in enginliğine açılan en güzel semtlerinden Tarabya, The Grand Tarabya Oteli’nin sonbahar etkinlikleri ile hem şehrin içinde hem de adeta sayfiye havasıyla dışında, İstanbulluların ziyaretini bekliyor.

Tarabya’ya adını veren “therapia” kelimesinde olduğu gibi, hemen denizin üzerindeki konumu ve muhteşem Boğaz manzarası ile The Grand Tarabya Oteli, lobisindeki çay saatinden Cafe R.E.A.D’de akşamüzeri molasına, Therapia Spa’da alacağınız masajdan The Brasserie’de masmavi dalgalara karşı yenen akşam yemeğine ve Diba Bar’da dijestiflerle sonlanan gün batımı keyfine dek, her noktasında fiziksel ve ruhsal bir terapi vadediyor…

Konuklarını sabah saatlerinden itibaren Boğaziçi’nin benzersiz manzarası ile karşılayan Cafe R.E.A.D, sonbaharda Boğaz havasının tadını çıkarmak için denizi doyasıya izleyeceğiniz, Tarabya Koyu ile aynı hizadaki terasıyla İstanbul’da çok özel bir mekân. Gerek öğle saatlerinde dünya mutfağından lezzetler eşliğinde sakin iş yemekleri, gerekse gün boyu pasta şefimizin özel tatlı kreasyonları ile buluşmaların en güzel adreslerinden Cafe R.E.A.D; doğum günü, yıldönümü gibi kutlamaların vazgeçilmezi olan pastalar konusunda da iddialı.

Kahvaltı tercihini The Brasserie’den yana kullananlar da var; her gün açık büfe zengin bir kahvaltının sunulduğu The Brasserie, hafta sonu tüm aileyi buluşturan kalabalık kahvaltılar için harika bir kaçamak imkânı sunarken, kendinizi İstanbul’un keşmekeşinden uzakta, aileniz ve sevdiklerinizde tatilde gibi hissedeceksiniz… Günbatımı ile bambaşka bir görünüme bürünen Tarabya koyu; marinadaki yatlar, köşkler ve yemyeşil tepeleriyle The Brasserie’nin akşam yemeklerinin de fonunu oluşturuyor.

Hafta sonu keyfi için adres Tarabya!
Yüzyıllık konukseverlik mirasını çağdaş bir hizmet anlayışı ile bütünleştiren The Grand Tarabya, hafta sonu konaklama seçenekleri ile de İstanbullulara özel fırsatlar sunuyor. Taptaze bir nefes için denizin hemen üzerindeki odalarda konaklamak, martı sesleri ile uyanmak ve Therapia Spa’da buhar odası, sauna seçenekleri ile rahatlamak. İşte hem şehirde hem şehir dışında bir sayfiye semtinde, gerçek bir İstanbul deneyimi…

https://www.thegrandtarabya.com/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"