Derbi için geri sayım başladı! Fenerbahçe için özel olarak tasarlanan sınırlı sayıdaki Quantum Fenerbahçe Taraftar Saatleri, sarı lacivert renklere gönül verenlere takımlarını hem kalbinde hem de bileğinde taşıma imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan Quantum, futbol tutkunları için özel olarak tasarlanmış Taraftar Saatleri koleksiyonuyla Fenerbahçelilerin kalbini kazanıyor.

Fenerbahçe için özel olarak tasarlanan sınırlı sayıdaki Quantum Fenerbahçe Taraftar Saatleri, sarı lacivert renklere gönül verenlere takımlarını hem kalbinde hem de bileğinde taşıma imkanı sunuyor. Quantum taraftar saatleri gerçek bir fanatiğin kalbindeki enerjiyi yükselten renkler ve sembollerle tasarlanıyor. Sarı lacivert renklerin kusursuz uyumunu yansıtan seçenekli kordonları ve kulübün ruhunu taşıyan kadranıyla her bakışta Fenerbahçe aşkını yeniden hissettiriyor.

Fenerbahçe Ruhunu Derinden Hissettiriyor
Quantum Fenerbahçe Taraftar Saatleri, sarı lacivert takım renkleri ve Fenerbahçe logosuyla özelleştirilerek dayanıklılığı ve estetiği buluşturacak şekilde tasarlanıyor. Kullanıcılarına hem bir aksesuar olarak değerlendirebilecekleri hem de takımlarını destekleyebilecekleri lisanslı bir ürün olarak hitap eden saatler, taraftar tutkusunu derinden hissettiriyor. 46 mm kasa çapı ile günlük kullanım için oldukça uygun olan taraftar saatleri, kuvars takvimi ile de ön plana çıkıyor. Saatseverlerin en çok tercih ettiği mineral camlı kadranı ile çizilme ve kırılmalara karşı dirençli olan Quantum takım saatleri, zengin renk skalasıyla ve farklı tarzlara hitap eden kayış seçenekleriyle de taraftarlara uzun yıllar boyunca takımlarını bileğinde gururla taşıma imkanı sunuyor.

Taraftarların Vazgeçilmezi Olmaya Aday
Fenerbahçe Taraftar Saatleri, taraftarların farklı tarzdaki ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunuyor. Sadece bir saat değil, aynı zamanda bir ifade biçimi olan bu tasarımlar, spor tarzını benimseyenlerden şıklığı sevenlere kadar herkese hitap ediyor. Su geçirmezlik özelliği sayesinde günlük yaşamın her anında kullanılabilen bu saatler, Fenerbahçe fanatiklerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

Teknik Özellikler:
Kasa Çapı: 46 mm
Kasa Tipi: Çelik
Mekanizma: 2035
Ağırlık:
Güç Rezervi: Multifunction
Kordon Tipi: Metal
Cam Tipi: Mineral Cam
Su Geçirmezlik: 5 Bar

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"