Beauty&More tarafından Türkiye’de ilk kez geliştirilen “Gemstone Therapy” serisi yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından raflarda. Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More; ‘Amber Helios Güneş Kremi’, ‘Ametist Sensitopia Cloud Yüz ve Vücut Temizleme Yağı’ ve ‘Safir Blue Sirius Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Serum’la sıcak yaz günlerinde cildinize özel çözümler sunuyor.

Değerli taşlar, modern kozmetikte cilt üzerinde oldukça etkili olduğu kabul edilen mineraller içeriyor. Taşların içeriğinde yer alan mineraller; cilde canlılık katarken cildi ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Minerallerin vücudumuzda iyileştirici etkisi ile cildimize bütünsel bir bakım sağlıyor.

Cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücü, Beauty&More’un yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleşti.

Mineral Filtreli Yüksek Koruma Faktörüyle Cildinizi Güneş Işınlarına Karşı Koruyun
‘Amber Helios SPF 50+ DD %100 Mineral Filtreli Güneş Kremi’, yüksek koruma faktörüyle cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken, cildin renk tonunu da eşitliyor. Ürün özelliği gereği suya dayanıklı olması ve terleme ile dağılmaması sebebiyle uzun süreli koruma sağlıyor.
Özel olarak formüle edilmiş Alpha-Arbutin içeren Beauty&More DD Cream özellikli Güneş Koruyucu Krem, tek ton ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Mineral koruyucu filtre ile güneşin zararlı etkilerinden cildinizin korunmasına yardımcı olurken, içerisinde yer alan E vitamini cilt bariyerinizi desteklemeye yardımcı olur. Yağlı ve parlak bir görünüm bırakmadan cildi nemlendiren krem, tüm cilt tonlarına uygun.

Göz çevresi hariç, temizlenmiş yüz bölgesine eşit miktarda uygulanan DD krem özelliğinde güneş kremi, makyaj altı bazı olarak da kullanılabiliyor. İçeriğindeki amber tozuyla cildin daha hızlı yenilenmesini ve cilt hücrelerinin oksijen seviyesinin artmasını sağlayan ürün, ciltteki yaşlanma belirtilerini de azaltıyor.

Hassas ve Kuru Ciltlere Özel Çözüm
‘Ametist Sensitopia Cloud Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Etkili Yüz ve Vücut Temizleme Yağı’, hassas ve kuru ciltlerin ihtiyacı olan, cilt yüzeyini kurutmadan derinlemesine temizlik ihtiyacını karşılıyor. Ametist tozunun mineralleriyle serbest radikallerinin etkisini azaltarak hücre hasarlarını minimize etmeye yardımcı olur. Gözenekler içerisinde biriken kir ve makyaj kalıntılarını kurutmadan arındırarak ciltteki sebum salgısının dengelenmesini sağlar.

Formülünde yer alan E vitamini ve C vitamini bakımından da zengin ‘Vitis Vinifera Seed Oil’, üzüm çekirdeği yağıyla; ciltte bulunan yara, leke ve izlere iyileştirici etkiler yaratarak cilt tonunu eşitlenmesini de sağlıyor.

Günlük kullanıma uygun olan temizleme yağı, içeriğinde bulunan etken bileşenlerle cilt yüzeyinde bulunan kiri ve makyajı kurutmadan nazikçe temizlerken, cilt yüzeyinde yağlılık hissi bırakmıyor.

Daha Parlak ve Canlı Bir Cilde Kavuşmak Mümkün
Alpha Arbutin ve Tranexamic Acid’in Safir Tozuyla buluşması ile cilt lekelerinize veda edeceksiniz.

Cilt tonunun aydınlatılması ve koyu lekelerinin giderilmesine yardımcı olan ‘Sapphire Blue Sirius Serum’; hamilelik, akne, güneş ve yaşlılık lekelerinde de etkili. Formülünde yer alan safir tozuyla; cildi yatıştırırken derinlemesine nemlendirme ve korumaya yardımcı olan ürün; cildin temiz, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlıyor.

UV ışınlarının cilt yüzeyinde oluşturduğu olumsuz etkileri ve yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefleyen serum, cildin daha parlak, canlı ve eşit renk tonlu bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Beauty&More, sadece cilde fayda sağlayacak kişisel bakım ürünleri değil, ruhu dinginleştiren, iç dünyasına ışık tutan ve dünyanın streslerinden arındıran ürünler sunmaya devam edecek.

Beauty&More ürünleri; premium kozmetik mağazaları, seçkin online platformlar, elit klinik ve estetik merkezlerinde satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"