Kadınların geçmişten bu yana korkulu rüyası cilt lekelerini tarihe karıştıracak Sinoz leke karşıtı bakım ürünleri ile tek ton cilt görünümü gerçek oluyor. Kadınlar, Sinoz Leke Kremi, Sinoz Leke Karşıtı BB Krem ve Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF+ mucizesi ile tanışıyor.

Her ürünüyle kadınların cilt sorunlarına çözüm sunmayı amaçlayan Türkiye’nin yüzde yüz yerli kozmetik markası Sinoz, leke karşıtı bakım ürünlerini genişletiyor. Kadınların her anında leke ile ciltleri arasında bariyer olacak ürün ailesinde Sinoz Leke Kremi, Sinoz Leke Karşıtı BB Krem ve Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF+ yer alıyor. Güneş kreminde yağlı ciltleri de düşünen Sinoz ürün ailesinde karma/normal ve yağlı ciltler için özel ürün hazırlıyor.

Günlük rutinde ödüllü ürünü Leke Kremi’ne destekleyici ürünler üreten Sinoz, Leke Karşıtı BB Krem ile makyaj ritüelini bakıma çeviriyor. İçeriğindeki kum zambağı, japon gülü özleri, üre, amino asitler ve prebiyotik ile hem leke karşıtı hem anti-aging bakım sağlıyor. Aktif özler sayesinde makyaj öncesi tek ton görünüm sağlarken, pigmentasyon kaybı yaşatmadan cildi besliyor.

Sinoz “Leke Karşıtı” ürün ailesine eklenen Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 SPF + kadınların güneş ve mavi ışık kaynaklı cilt lekelerini önlemede bariyer görevi görüyor. Ürünün en önemli özelliği yağlı ciltlerinde kullanabileceği alternatifi olması, böylece güneş kremine bağlı sebum artışı yaşanmadan her mevsim kullanım kolaylığı sunuyor.

Her ürününde kadınların yanında olan Sinoz, ödüllü Leke Kremi ile de krem formda leke önleme ve cildi nemlendirme avantajı sağlıyor. Meyan kökü ve yüzde 3 C vitamini oranıyla cilde aydınlık ve tek ton görünüm kazandıran Sinoz Leke Kremi içeriğindeki pentavitin ile yoğun nem desteği sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"