“Mahallenizin Pizzacısı” olarak gıda sektöründeki liderliğini koruyan Domino’s evlere servis hizmetinin yoğun olarak tercih edildiği bu günlerde lezzet severlerin hayatına değer katmayı sürdürüyor. Güçlendirilmiş sağlık ve hijyen uygulamasıyla evlere serviste “Temassız Teslimat” hizmetini başlatan marka, enfes lezzetlerini tüketici sağlığını güvence altına alarak ulaştırıyor.

24 yıldır değişmeyen özen ve titizlikle “Mahallenizin Pizzacısı” olarak gıda sektöründeki liderliğini koruyan Domino’s evlere servis hizmetinin yoğun olarak tercih edildiği bu kritik günlerde artı önlemler alarak müşterilerinin hayatına değer katıyor. Tüm ürünlerini 245 derecelik fırınlarda, el değmeden hazırlayan, ISO22000 gıda güvenliği sertifikasyonuyla eşsiz lezzetteki hamurunu uluslararası hijyen ve sağlık standartlarında üreten Domino’s, adrese teslim sürecinde “Temassız Teslimat” hizmetini başlattı. Yeni teslimat modeliyle müşterileri kadar Domino’s çalışanlarının sağlık ve güvenliğini de korumayı amaçlayan Domino’s, Temassız Teslimat ile operasyonlarını güvenle sürdürürken, tüketicilerin sağlıklı gıdaya olan ihtiyacını karşılamaya öncelik veriyor.

Çalışan ve müşteri sağlığını koruma altına alan Temassız Teslimat, tüketicilerin Domino’s lezzetlerini güven, sağlık ve afiyetle, doyasıya yiyebilmelerini sağlıyor. Temassız Teslimat sayesinde Domino’s müşterileri, markanın tüm sipariş kanalları üzerinden siparişlerinin teslim yeri ve şeklini seçebiliyor. Böylece tüketiciler, teslimat ekibiyle fiziksel temas kurmadan siparişlerini rahatlıkla alabiliyor. Ödemesini online olarak tamamlayan Domino’s severler ise tüm teslimat sürecini temassız ve istediği şekilde yönetebiliyor.

Adım adım “Temassız Teslimat”
Sağlık güvenliğinin daha da önem kazandığı bu günlerde Domino’s, işini şansa bırakmayarak teslimat sürecinin her adımında sıkı hijyen ve güvenlik tedbirleri uyguluyor. Yüzde 100 yerli üreticilerden elde edilen, en kaliteli malzemelerle üretildikten sonra 20’den fazla hijyen ve sağlık testini geçen Domino’s hamuru ve ürünleri, şubelere dezenfekte edilmiş, soğuk araçlarla taşınıyor. Bu süreçte ürün güvenliğini sağlamanın yanı sıra şubelerindeki tüm ekipmanları da yönetmeliğe uygun şekilde dezenfekte eden Domino’s’a sipariş verirken, müşterilerin öncelikle “Temassız Teslimat” seçeneğini tercih etmeleri gerekiyor. Tüketiciler dilediklerinde kapıda kartla ödeme, dilediklerinde ise online ödeme yaparak tamamen temassız seçenekle sipariş verebiliyor.

Güçlendirilmiş hijyen zamanı!
Temassız Teslimat’ın bu adımında gıdayla doğrudan teması olan ve ürünü hazırlayan Domino’s çalışanları, 15 dakikada bir ellerini yıkayarak ve her 15 dakikada bir yeni bir eldiven takarak güçlendirilmiş hijyen prosedürlerini uyguluyor ve siparişi hazırlıyor. El değmeden kutulanan ürünlere güvenlik etiketi eklenerek müşterilerin kutuyu açan ilk kişi olmaları garanti altına alınıyor. Teslimat, her sipariş öncesinde özel olarak dezenfekte edilen ve sıcak tutan özel pizza taşıma çantalarına yerleştirilerek lezzet elçileri aracılığıyla yola çıkıyor.

Lezzet elçileri devrede
Operasyonun her aşamasında titizlikle hareket eden Domino’s lezzet elçileri, sipariş adresine gittiklerinde pizza kutularını, pizza çantalarından çıkararak yanlarında getirdikleri Domino’s poşetlerine koyuyor ve müşterinin talep ettiği şekilde teslim ediyor. Zili çaldıktan sonra 1 metre uzaklaşarak kapıda bekleyen Domino’s çalışanları müşteriyle hiçbir temasta bulunmadan POS cihazıyla ödeme işlemini tamamlıyor.

Online ödeme ile sıfır temas
Online ödeme yaparak sıfır temas uygulamasıyla “Temassız Teslimat” seçeneğini kullanan müşteriler ise teslimatın kapıya asılmasını, kapıya bırakılmasını, güvenliğe bırakılmasını, kapı önüne konulan bir yükselticiye, sandalyeye vb bir yere bırakılmasını isteyebiliyor. Müşteriler bu taleplerini sipariş seçeneklerini yaparken belirtiyor. Bu süreçte Domino’s’un lezzet elçileri hiçbir şekilde müşterilerle yüz yüze gelmiyor ve fiziksel temas kurmadan enfes Domino’s lezzetlerini tüketicilere ulaştırıyor

Siparişler ve her türlü soru için: www.dominos.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"