Caudalie, güneş korumasında devrim yaratan serisinin ilk ürününü sunuyor: Vinosun Yüksek Koruma Sağlayan Fluid Krem SPF50+.

Her gün kullanabileceğiniz, temiz ve iz bırakmayan koruma
Caudalie Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı, ultra hafif ve ciltte iz bırakmayan dokuya sahip yüksek korumalı bir güneş kremi geliştirdi. Uygulaması keyifli ve günlük kullanım için idealdir. Parfüm içermez, kimyasal filtrelerin kokusu birkaç saniye içinde kaybolur. Cilt bakım rutininizin hemen ardından ve makyaj bazı olarak kullanıldığında zararlı güneş ışınlarına (UVA, UVB, fotoyaşlanma) karşı etkili bir koruma sağlar. Patentli polifenol antioksidan kompleksi* açısından zengindir, erken yaşlanmaya sebep olan serbest radikalleri bloke eder.

Dermatolojik olarak test edilmiştir, hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

Caudalie tarafından patenti alınan antioksidan kompleksi N°FR1656318: polifenoller, Fransız üzüm özleri. Doğadaki en güçlü antioksidanlar ve kırışık önleyiciler arasındadır, serbest radikallerin oluşumunu %100 oranında engeller + Kuzey Avrupa’ya özgü Ladin, %99 doğal türevlidir. Antioksidandır, cilt koruma sistemini güçlendirir.

Sorumluluk sahibi bir güneş koruyucu
Formülünde oksibenzon ve oktinoksat gibi kimyasal filtrelere yer verilmedi, dört geniş spektrumlu güneş filtresi, cildi ve çevreyi yüksek oranda biyoçözünürlüge sahip formülüyle korur. Okyanus ekosistemi için toksik olmadığına dair test edildi. Geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen ambalajı plastik atıkların azaltılması hedefiyle %100 geri dönüştürülebilir.

Kusursuz bronzluk mümkün mü?
Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum’u güneş koruyucunun altına uygulayın.

Sonuç: Güneş koruması altında, ışıltılı ve lekesiz bir bronzluk.

“2020’den beri Caudalie olarak ürettiğimiz kadar plastik atığı, toplamak ve geri dönüştürmek için çalışıyoruz.”

Mathilde ve Bertrand Thomas, Caudalie’nin kurucuları 100% Plastic Collect Girişimi
Caudalie, sürekli daha temiz ve doğal formüller geliştirerek, ürün ambalajlarını çevreye duyarlı hale getirerek ve 1% for the Planet Vakfı ile ağaçlandırma çalışmaları için işbirliği yaparak kuruluşundan beri üstün bir çevre bilinciyle hareket ediyor. 2020’de, Mathilde ve Bertrand Thomas, Pur Projet’nin kurucusu Tristan Lecomte ile birlikte güçlerini birleştirdi. Deniz kirliliği konusunda dünyada 6. sırada yer alan Bali ve Tayland’da 100% Plastic Collect’i kurdular..

Net Zero Plastic
100% Plastic Collect programı, Tristan Lecomte’un kurduğu Second Life tarafından yürütülüyor. Bu, Verra kuruluşunun Plastik Azaltma Standardı’na göre Control Union tarafından dünyada sertifika verilen ilk programdır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"