St. Tropez sahili, bikini, güneş, tropik çiçek kokuları ve her gün batımını yakaladığınız bir yaz hayal edin… İşte bütün bunlar, Victoria’s Secret’ın Bombshell ailesinin en yeni üyesi, sınırlı sayıda üretilen Bombshell Paradise’ın ilhamı.

İçeriğindeki tazelik veren greyfurt ve siyah frenk üzümü notalarını tropikal vadi zambağının etkileyici kokusuyla harmanlayan Bombshell Paradise, büyüleyici kokusuyla sizi etkisi altına alacak. Taze meyve ve çiçek kokularının kurutulmuş odun notalarıyla buluşmasının sonucunda ortaya çıkan benzersiz birleşiminin, Bombshell’in ana içeriklerinden biri olan çam kokusuyla eşliği vazgeçilmez bir dokunuş yaratıyor. Bombshell Paradise ile yazın mutluluk ve enerji veren tüm güzel hisleri teninize hapsedeceksiniz.

Bombshell Paradise kokusu, parfümünün yanı sıra vücut losyonu ve vücut spreyi alternatifleriyle karşınıza çıkıyor ve yazın vazgeçilmez kokusu olmaya hazırlanıyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"