The Galata İstanbul Hotel-MGallery’nin Başarısı, “2023 World Luxury Awards”ta İki Prestijli Ödülle Taçlandırıldı… Mükemmellik, lüks anlayış ve olağanüstü başarının sürekliliği tescillendi! İstanbul’un eşsiz tarihi ve kültürel mirasını yansıtan The Galata İstanbul Hotel-MGallery, lüks konaklama endüstrisinde mükemmelliği ve olağanüstü başarıyı temsil etmeye devam ediyor. The Galata İstanbul Hotel-MGallery, geçen yıl hamam kategorisinde aldığı ödülden sonra, bu yıl da dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden biri olan “World Luxury Awards”ta, iki ayrı kategoride birden ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

The Galata İstanbul Hotel-MGallery, üst üste iki kez aldığı prestijli ödüller ile lüks konaklama endüstrisinde mükemmelliğe ve olağanüstü başarıya yönelik sürekli bağlılığın bir göstergesi olarak öne çıkıyor. The Galata İstanbul Hotel-MGallery, kazandığı iki ödül ile tesisinin sunduğu mükemmel hizmetlerin ve özel deneyimlerin tanınmasını simgeliyor. Her iki kategoride aldığı ödül ile otelin hem konaklama hem de tarihi hamam alanlarında öne çıkan bir destinasyon olduğunu teyit ediyor.

TARİHİ ÇEŞME HAMAMI İLE BENZERSİZ BİR TECRÜBE
The Galata İstanbul Hotel-MGallery tarihin ve kültürün mirasçısı olma özelliğini de taşıyor. Binanın yanı başındaki Tarihi Çeşme Hamamı, 300 yıldır suyun şifa verici özelliğini sunuyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun en şaşalı dönemi olan Lale Devri’nde, Donanma Komutanı Kaymak Mustafa Paşa tarafından yaptırılan Çeşme Hamamı’nın büyülü atmosferini üstün hizmet, kalite ve temizlik anlayışında misafirleriye buluşturuyor. Geleneksel Türk hamam kültürünü modern bir şekilde sunarak benzersiz bir deneyim yaşatan Tarihi Çeşme Hamamı, geçtiğimiz yıl dünyadaki en prestijli ödüllerden, “World Luxury SPA Awards” ile onurlandırılmıştı. Bu ödül, Tarihi Çeşme Hamamı’nın geleneği, lüks ve mükemmelliği bir araya getirme çabalarının dünyaca takdir edildiğini gösteriyor.

ANDA KALMANIN EN LEZZETLİ VERSİYONU
The Galata İstanbul Hotel-MGallery lüks ve konforun buluştuğu bir otel olarak konumlanırken, ödüllü Tarihi Çeşme Hamamı ile şifa ve temizliğin sembolü olmasının yanı sıra astronomik lezzetlerle de misafirlerini ağırlıyor. Otelin eşsiz manzarasıyla bütünleşen Mesai Restaurant, lezzet ve eğlenceyi sanat haline getiren, dünya mutfağından benzersiz tadları, Türk mutfağının lezzetleri ile buluşturarak büyüleyici tarihi yarımada manzarasıyla müşterilerin beğenisine sunuyor.

The Galata İstanbul Hotel-MGallery, lüks ve misafirperverlik alanında daha fazla başarıya imza atarak misafirlerine unutulmaz anılar biriktirmeyi hedefliyor. The Galata İstanbul Hotel-MGallery, bu ödülleri kazanmanın gururunu taşırken, misafirlerine benzersiz deneyimler sunmaya ve Türkiye’nin zengin kültürel mirasını tanıtmaya devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"