The Peninsula Istanbul, The Lobby’de gerçekleşen The Lobby Jazz Nights ile caz müziğinin önemli temsilcilerinin performansları eşliğinde cazın ritmini tutmaya devam ediyor. Caz geceleri Mart başına kadar The Lobby’de konuklarını ağırlıyor.

Dünyanın en köklü lüks otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in İstanbul’un eşsiz tarihi dokusunda konumlanan, boğazdaki göz kamaştıran oteli The Peninsula Istanbul, The Lobby Jazz Nights ile misafirlerini her Cuma ve Cumartesi akşamı 20:30-22:30 saatleri arasında, cazın büyüsü altında eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. The Lobby’nin özel menüsü ve lezzetli kokteylleri gastronomi, miksoloji ve müziğin harmanlandığı bir deneyim sunuyor.

The Peninsula Istanbul’un 20. yüzyılın başlarından kalma tarihi yolcu terminali binasının yüksek tavanlı ikonik ve etkileyici atmosferinde gerçekleşen The Lobby Jazz Nights’da bu ay:

19 Ocak Cuma – Ceren Temel Quartet
20 Ocak Cumartesi – Erdem Özkan Quartet
26 Ocak Cuma – Eylül Ergül
27 Ocak Cumartesi – Ece Göksü Quintet

The Peninsula Istanbul, sunduğu benzersiz deneyimlerle, İstanbul’un kalbinde cazın ritmine katılmaya davet ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"