Kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ve geleneksel yemek kültürünü dijital yaşamla birleştiren mutfakların akıllı dijital uzmanı Thermomix®, bu seferde ebeveynlere rehberlik edecek “Bebekler İçin Sağlıklı Beslenme” kitabını geliştirdi.

Mutfağın uzmanı Thermomix®, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktor Başak Namdar Çelikkan ve Uzman Diyetisyen Çağatay Demir’in katkılarıyla hazırladığı yeni kitabında bebeklerin beslenmesine dair tüm bilgileri tek bir kaynakta topladı.

“80 yaratıcı tarif tek bir kitapta”
Ebeveynler için çok önemli bir kaynak haline gelecek kitapta, sağlıklı ve besin değerlerini ölçerek bebeğinizin tüm ihtiyacını karşılayabileceğiniz 80 tarife ek olarak, bebeğinizin doğru beslenme alışkanlıkları geliştirmesi için nasıl bir yol izleyebileceğiniz, ay ay hangi besinlerin bebeğinizin beslenmesine eklenmesi gerektiği gibi birçok farklı faydalı bilgi bulunuyor.

4-6 aydan itibaren tamamlayıcı beslenmenin başlangıcı, 6-11 ay için tamamlayıcı beslenmenin çeşitlendirilmesi, büyük çocuğun beslenmesine giriş gibi bölümlerden oluşan “Bebekler İçin Sağlıklı Beslenme” kitabı, annelere “Bebeğin psikomotor gelişimi diyetlerini nasıl etkiler?”, “Bebeğin çeşitli gıdaları kabul etmesini nasıl sağlarız?” gibi soruların cevaplarına ışık tutuyor.

12 mutfak aletinin yaptığı işi ve fonksiyonlarını tek bir cihazda birleştiren, günün her öğününde ve her beslenme tipine göre aileniz için kolay, hızlı, sağlıklı ve doyurucu yemekler hazırlamanızda en büyük yardımcınız olan dünyanın en akıllı mutfak robotu Thermomix® yeni kitabıyla annelerin ve anne adaylarının da vazgeçilmezi olmaya aday.

Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için Kanyon’da yer alan Vorwerk Satış Noktasını ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"