Thermomix®’in Cookidoo® platformuyla dünyadaki tüm lezzetler sofranızda! Mutfakta dijital devrimin kapılarını aralayan, 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan ve hepsinin yaptığı işi tek bir cihazda yapan Thermomix®, online tarif platformu Cookidoo®’nun 10. yılında görkemli bir lansman gerçekleştirdi.

Thermomix® TM6’nın dijital ekranından bağlanılabilen Cookidoo, bugün 1.123 Türkçe tarifin yanı sıra 95.500’den fazla Türk ve dünya mutfağının bir arada yer aldığı tarifleri kullanıcılarla buluşturuyor. Cookidoo’nun dünya üzerinde toplam 5 milyon üyesi bulunuyor.

Vorwerk Türkiye’nin 2017 yılında kurulmasıyla Türkiye’de hayatımıza giren Thermomix®, tüketicilerin yemek yapma alışkanlıklarını değiştiriyor. Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan ve dijital devrimin kapılarını aralayan Thermomix® TM6 ve Cookidoo platformu 3 yıldır çok yönlü dijital mutfak aleti olarak hayatı kolaylaştıran muazzam bir güç ve sürekli yenilik sunuyor.

Türk ve dünya tariflerinin kütüphanesi: Cookidoo
Dijital mutfak aleti Thermomix® TM6’nın büyük ve dokunmatik ekranından bağlanılabilen online tarif platformu Cookidoo, bugün 5 milyon kullanıcısını 95.500’den fazla tarifle buluşturuyor. Rehberli pişirme fonksiyonuna sahip Cookidoo®, 1.123 Türkçe tarifin yanı sıra 21 farklı dilde tarif seçeneği ve 43 farklı ülke versiyonu bulunduruyor. Kolay ve pratik tariflerden daha önce hiç denenmemiş, kimsenin bilmediği farklı tariflere kadar uzman şefler tarafından onaylanan yemek tariflerini elinizin altına getiriyor. Ayrıca arama motorunda “tarif adı” ile aramanın yanı sıra malzemeye göre de tüm tarifler bulunabiliyor. Böylece evdeki malzemelerle ilham veren yiyecekler, tam kıvamında ve en doğru şekilde pişen dünya ve Türk mutfağından yemekler sofralara renk katıyor.

Cookidoo’da porsiyonlanmış güvenilir tarifler
Cookidoo®’nun çok pişirilen ve en sevilen tariflerinde birden fazla porsiyon seçeneği bulunuyor. Oluşturulan tarifleri kullanarak porsiyon miktarını otomatik olarak ayarlayan porsiyonlama özelliği heyecan verici yepyeni kapılar açıyor. Thermomix® tarif geliştirme mutfaklarında uzmanlar tarafından defalarca test edilen porsiyonlar, lezzet garantili başarılı yemeklerin hazırlanmasına olanak tanıyor.

Cookidoo kişiselleştirince daha da özelleşiyor!
Cookidoo® aynı zamanda kullanıcılara beğendiği tarifleri kaydetme, koleksiyonlar oluşturma, haftalık planlayıcı, alışveriş listesi oluşturma, paylaşma gibi özellikleriyle kişiselleştirme imkânı sunuyor. Kullanıcıların daha önce pişirdiği yemekleri ve beğendiği yemekleri hafızasında tutarak da ilgi duyabileceği tarifleri öncelikli olarak tavsiye ediyor.

Mutfakta her şeyi yapan yardımcınız: Thermomix TM6
Yarım yüzyılı aşkındır sofralarda mucizeler yaratan Thermomix®’in TM6 modeli, bir dizi heyecan verici işlev ve modlarıyla hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin ya da süper şeflerin en lezzetli yemekleri kısa bir zamanda sofraya getirmesini; gelişmiş yemek pişirme tekniklerinde ustalaşmasını sağlıyor.

Tek bir düğmesine dokunduğunuzda doğruyor, çırpıyor, karıştırıyor, öğütüyor, tartıyor, pişiriyor, yoğuruyor, kıyma yapıyor. Aynı zamanda yavaş karıştırarak pişirme, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, kontrollü ısıtma, emülsiyon, yumurta pişirme, soyma, pilav pişirme, vakumda pişirme, fermantasyon (mayalama), koyulaştırma, su ısıtıcısı ve ön yıkama gibi sürekli yenilenen fonksiyonları sayesinde de tek bir kap içinde mutfakta harikalar yaratıyor.

Thermomix®’i incelemek, yarattığı mucizeye yakından tanık olmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr ve cookidoo.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"