Her mücevherin bir hikayesi vardır: Tina’da hikayeler ustalıktan ilham alan çizgilerle anlatılıyor… Tina Jewellery, alışılmışın dışındaki çizgileri özenle, doğallıkla ve renklerle harmanlayarak sadece bir mücevher sunmuyor, aynı zamanda yaşanmışlıklarla dolu anıların da kapısını açıyor. Tina’nın doğaya duyduğu büyük sevgi ve hayranlık ise tüm kadınsı dokunuşları ile “Tina’s Flowers” koleksiyonunda hissediliyor.

Tina Jewellery, tasarımlarıyla mücevher dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Doğadan, ustalıktan, en çok da hayal gücünden ilham alan Tina ürünleri, yaşanmışlıkların getirdiği duygu yoğunluğunu da katarak koleksiyonlarını daha anlamlı kılıyor. Tina’da koleksiyonlar hazırlanırken, teknik detaylar titizlikle hazırlanıyor. Safir, yakut, opal, inci gibi taşlar büyük bir özenle işleniyor.

Tina’s Flowers koleksiyonu ise çiçeğin doğadaki vakur ama güçlü duruşunun ustalıkla işlenmesi ile hazırlanıyor. Sabır ve özen ile Agat kristaline verilen çiçek ruhu, 18 ayar altın ve pırlantalar ile çalışılıp kolye kısmında Smoky Quartz ve altın zincir ile tamamlanıyor. Bu parça broş olarak da konumlandırılarak farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Tasarım büyüleyici taşlarıyla sadece bir nesne olarak değil, aynı zamanda dişi bir dokunuş olarak da nitelendiriliyor.

Tina, taşlarıyla doğanın birçok tondaki rengine eşlik ederek, mücevheri üzerinde taşıyanlara stil sahibi bir “an” vaat ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"