Aurelia Geneve’in özel tasarım titreşimli masaj aletleri, cildinizi sıkılaştırıp gençleştirirken cilt bakımınızın vazgeçilmezi olacak!
Aurelia Geneve Face and Body Vibrating Y Roller 
Mikro titreşim özelliği ile yüz ve vücuda masaj yapan Aurelia Geneve Face and Body Vibrating Y Roller, cildi sıkılaştırıyor ve canlandırıyor. Yorgun göz çevresini iyileştiren roller, üzerindeki 48 masaj bilyesi ile kırışıklık ve leke oluşumunu önlüyor. Alın, yanak, dekolte bölgesi, göz çevresi, el, boyun, omuz ve baldırlarda kullanılabilirken, öncesinde uygulanan krem veya serumun etkinliğini arttırıyor.

Aurelia Geneve -T- Shaped Energy Beauty Bar
Altın kaplama metal ile tasarlanan T şekilli Aurelia Geneve -T- Shaped Energy Beauty Bar, yüzün her noktasında ve vücutta kullanılabiliyor. Göz çevresi, dudak, alın, boyun ve ellerdeki kullanımıyla kırışıklıkları ve sarkmaları azaltmaya yardımcı olurken, cildin daha genç ve sıkı görünmesini sağlıyor. Titreşim özelliği ile kan dolaşımını destekliyor ve cildi canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Dakikada 6000 titreşim yayarak yorgun cildi tazeliyor ve cilde ışıltı katıyor.
Aurelia Geneve Face and Body Vibrating Y Roller
Aurelia Geneve -T- Shaped Energy Beauty Bar

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"