Toyzz Shop’un Kıbrıs’taki 5. mağazası, Lefkoşa Taşkınköy’de kapılarını açtı. Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, ardı ardına açtığı mağazalara bir yenisini daha ekledi. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, toplamda 250’yi aşkın mağaza sayısına ulaşan Toyzz Shop, yeni mağazasını Lefkoşa’da çocuklarla buluşturdu. “Oyun oynamak herkesin hakkı” diyen Toyzz Shop, 192 metrekarelik yeni mazağasında, her çocuğun zevkine ve beklentisine uygun, yüzlerce çeşit ürün ve uygun fiyat seçeneği sunuyor.

Lefkoşa’daki 3. mağazasını Taşkınköy’de açan Toyzz Shop’un Kıbrıs’taki diğer mağazaları, Derebeoyu Avenue AVM, Gazimağusa City Mall, Lefkoşa Erülkü ve Girne Mete Adanır Caddelerinde bulunuyor.

20 yıldan uzun süredir oyuncak perakende sektörünün en büyük oyuncusu olarak pazara yön veren Toyzz Shop, yıl içinde açacağı yeni mağazalarla Türkiye’de ve yurt dışında yaygınlığını artırmayı hedefliyor.

Toyzz Shop’tan Kıbrıslılara özel kampanya
Toyzz Shop, Nisan ayında çocuklara bir sevinç daha yaşatıyor. Nisan Şenliği kapsamında, 18 Nisan – 24 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs’taki Toyzz Shop mağazalarından yapılacak her 500 TL ve üzeri alışveriş, 100 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor. Hediye çeki, 22 Mayıs tarihine kadar KKTC’deki Toyzz Shop mağazalarında kullanılabilecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"