Sebamed Wrinkle Filler serisinin dijital marka yüzü başarılı oyuncu Öznur Serçeler oldu. Öznur Serçeler’in dijital marka yüzü olduğu Sebamed’in yeni kampanyası, Backyard’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı.

Sebamed Wrinkle Filler serisinin dijital marka yüzü başarılı oyuncu Öznur Serçeler oldu. Öznur Serçeler’in dijital marka yüzü olduğu Sebamed’in yeni kampanyası, 7 Mayıs Salı günü Backyard’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı. Doğal güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken, hayat dolu ve enerjik yapısıyla beğeni toplayan ünlü oyuncu Öznur Serçeler ile önemli bir iş birliğine imza atan Sebamed, her zaman kadınların yanında yer alarak onlara cesaret, duygularını ise özgürce ifade etmesi konusunda ilham veriyor.

“Hayat Yaşından Fazlası” sloganıyla tüm duygulara eşlik eden ve her anı özgürce yaşamayı destekleyen Sebamed, her anının, her kahkahanın ve hatta her gözyaşının kıymetini bilmenin önemini hatırlatarak; tüm kadınların yanında olduğunu bir kez daha dile getiriyor. Hayatın içerisinde barındırdığı tüm duyguları odağına alarak diğer tüm endişeleri bir kenara bırakmaya Öznur Serçeler ile davet eden marka, yaşanan her anın kadınları güçlendirdiğini vurguluyor.

Yüz bakım kategorisinde Öznur Serçeler ile yeni bir iş birliği gerçekleştiren Sebamed, Wrinkle Filler Kırışık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem ve aileye yeni katılan Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi’nin tanıtıldığı dijital içeriklerde Öznur Serçeler tüm doğallığıyla baş rolü üstlenerek kadınların tüm duyguları özgürce yaşaması gerektiğinin altını çizerek onlara cesaret veriyor. Serçeler’in tüm mimiklerini ön plana çıkaran doğallığı ve oyunculuğundaki uzmanlığı ise Sebamed’in güven veren marka duruşu ve samimiyetiyle birebir örtüşüyor.

Yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen özel etkinlikte konuşan Sebamed Wrinkle Filler serisi dijital marka yüzü Öznur Serçeler, duygularını şu şekilde dile getirdi: “Sebamed yaş aldığım, mükemmel anılar biriktirdiğim, bazen kahkahalarla güldüğüm bazen ise ağladığım tüm anlarımda yanımdaydı. Çocukluğumdan beri bildiğim ve her zaman temiz içeriğine güvendiğim bir marka. Şimdi ise Wrinkle Filler ailesiyle işim gereği üstlendiğim tüm rollerde her duyguyu dolasıya yaşıyorum, çünkü biliyorum ki Sebamed ile hayat yaşından fazlası!”

Sebamed Wrinkle Filler Kırışık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Krem’in 4 kat etkili* formülü ve hassas bir yapıya sahip olan göz çevresi için özel olarak geliştirilen yeni Sebamed Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi’nin içeriğindeki fitopeptitler ve 3’lü hiyalüronik asit ile mimikleri göstermekten, mimiklerin ciltte bırakacağı izlerden korkmamayı vurgulayarak cildinize olan güveninizi yeniden kazanmanızı sağlıyor. Böylece Sebamed, her gülüşünüzde ve her bakışınızda kendinizi daha özgür hissetmenize yardımcı olmak için sizi destekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"