Dermalex cilt bakim ürünleri Türkiye’de sadece Gratislerde satışa sunuldu… Dünyanın önde gelen markalarını Türk tüketicisinin beğenisine sunan Gratis, İsveç’te geliştirilen formülleriyle öne çıkan yeni cilt bakım markası Dermalex’i markaları arasına ekledi. Türkiye’de yalnızca Gratislerde satışa sunulan Dermalex ürünleri, cildine hak ettiği terapiyi sunmak isteyenler için raflardaki yerini aldı.

“Güzel bak kendine” sloganı ile Türkiye’nin 81 ilinde 650’yi aşkın mağazasıyla hizmet veren Gratis, marka ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Gratis şimdi de cilt bakımında öncü ülke İsveç’te geliştirilen formülleriyle öne çıkan Dermalex ürünlerini Türk tüketicisi ile buluşturdu. Yalnızca Gratis mağazaları ve Gratis.com’da yer alan Dermalex ürünleri, farklı cilt tiplerine özel olarak geliştirilen serileri ile cildin hak ettiği terapiyi sunuyor.

Oyuncu Melisa Sözen’in marka yüzü olduğu Dermalex, hassas ciltler için Sensitive Balance; normal ve karma ciltler içinse Pure Balance serisinde yer alan ürünleri ile cilt bakımına yeni bir boyut kazandırıyor. Dermalex serisinde yer alan ürünler; günlük yaşamın stresi, yorgunluk, hava kirliliği ve daha birçok etken ile yıpranan cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.

İsveçli uzmanlar tarafından geliştirilen Dermalex ürünlerinde prebiyotik, hyaluronik asit, pantenol ve eksfoliant enzimi gibi özenle seçilmiş bileşenler yer alıyor. Özenle hazırlanmış formülleri sayesinde ürünler, her cildin hak ettiği terapiyi sağlıyor. Dermalex’in hassas ciltlere özel olarak geliştirilen Sensitive Balance serisinde; Micellar Temizleme Jeli, Likit Krem ve Göz Çevresi Kremi yer alıyor. Normal ve karma ciltler için geliştirilen Pure Balance serisinde ise; Yenileyici Yüz Temizleme Köpüğü, Pürüzsüzleştirici Yüz Kremi ve Dengeleyici Yüz Kremi bulunuyor.

Türkiye’de yalnızca Gratislerde yer alan Dermalex ürünleri, 134,90 TL’den başlayan fiyatları ile yeni bir cilt bakım deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"