Göcek’te misafirlerine bu sezon merhaba diyen Izz Getaway, şef restoranı, at çiftliği, tarım alanları, spa merkezi, özel havuzları ile bu yaz bölgenin en dikkat çeken oteli olacak.

Göcek kıyısına sadece 12 kilometre uzakta, orman denizleri içinde konumlanan Izz Getaway geçtiğimiz gün kapılarını misafirlerine açtı.18 toprak oda, 8 özel havuzlu villa, Yiğit Cumalıoğlu’nun başında olduğu Gaze Restaurant, bakery salonu, at çiftliği, spa merkezi, tarım alanları, sanat atölyesi gibi çok sayıda özelliği barındıran otel, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

Izz Getaway’in kurucusu Asım Çavuşoğlu, “Bu hafta açıldık. Zamanın ötesinde bir mekan ve atmosfer var burada. Yiğit (Cumalıoğlu) şef muhteşem bir mutfak hazırladı. İddia ediyoruz ki Türkiye’nin en iyi 10 restoranından birine sahibiz. Doğadan sofraya bir deneyim yaşacak misafirlerimiz. Bunun dışında sanat atölyesi, mini tarlalar, inziva alanı, hareket stüdyosu, özel havuz alanları gibi çok sayıda mekanımız var” dedi.

https://izzgetaway.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"