Parisli lüks çanta markası Renaud Pellegrino, Türkiye’de ilk kez Beymen’de satışa başlıyor! Cesur renk ve heykelsi formlarıyla eşsiz çanta tasarımlarına imza atan Renaud Pellegrino, Türk moda tutkunlarıyla Beymen mağazalarında buluşuyor!

Renaud Pellegrino, kendi ismini taşıyan markasını kurduğu günden bugüne, kimliğini yansıtan lüks el çantaları tasarlıyor. Estetik tutkunu tasarımcının kullandığı teknikler, renkler ve malzemeler yaratıcılığıyla harmanlanınca ortaya eşsiz ürünler çıkıyor. Pellegrino’yu sadece bir çanta tasarımcısı olarak betimlemek yeterli olmaz. Tutkuyla tasarladığı çantalar, mücevher sanat eseri statüsünde kabul edilip Paris Dekoratif Sanatlar Müzesi’nin kalıcı koleksiyonunda yer alıyor. Fransız Riviera’sında büyüyen usta tasarımcının ilhamını renkler, ışık ve manzaralar oluşturuyor. İnsanların yaşamları ve hareketlerini dikkatle incelediğini söyleyen Pellegrino; kadınlara ve çanta taşırken takındıkları jestlere olan hayranlığını tasarımlarında yansıtıyor. Zanaatkar elinde işlenmiş, yüksek kaliteli, zamansız ve cesur çantaları estetik zevkiyle birleştirip moda dünyasında çığır açıyor.

Renaud Pellegrino, lüks ve benzersiz çantalarının Türkiye’deki ilk fiziksel ve exclusive satış noktası olarak Beymen ile anlaştı. Bu anlaşmadan ötürü büyük mutluluk duyan tasarımcı Türkiye’nin kendisi için büyük bir ilham kaynağı olduğunu belirtiyor. “Doğu ve Batı’nın kesişimini temsil eden heyecan verici bir kültür, tarih, felsefe ve estetik karışımı olan Türkiye’yi düşündüğümde, aklıma çeşitli sanat formları, teknikleri, tarzları ve alışık olduğum Akdeniz ilhamıma ne kadar yakın olduğu geliyor. Türkiye tam anlamıyla kültürler arası bir köprü. Çok yakında Beymen’e girişimizi kutlamak için İstanbul’a geleceğim. Renaud Pellegrino uyarlanabilir bir marka olduğu için buraya da doğal olarak uyum sağlayacağımızı düşünmek hoşuma gidiyor. Türk müşterilerini memnun etmek için özel modeller tasarlamayı, sanat ve moda sektörlerinden güçlü isimlerle işbirlikleri yapmayı planlıyoruz,” sözleriyle heyecanını vurguluyor.

Yeni sezon için Beymen tarafından seçilen sanat eseri niteliğindeki çantaları Beymen Zorlu Center, İstinye Park ve Suadiye mağazalarından ve www.beymen.com’dan inceleyip onlara sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"