#sokağınözgürruhu’nu çarpıcı bir stil oyununa davet eden TWIST, Mina Ceran’ın enerjisi ve dinamik ruhunu yansıtan yeni Twist Party Koleksiyonu ile stiliyle dikkat çekmek isteyenler için ışıltıda sınır tanımayan bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Twisterları yerinde tutamayan koleksiyon; günümüz moda trendlerinin etkisini yansıtırken geçmişten aldığı enerjiyi harekete çeviren detaylarla da ışıltıda doruk noktalara ulaşıyor. 16 parçadan oluşan ve farklı kumaş seçimleriyle hazırlanan Party Koleksiyonu; Mina Ceran’ın özgün ve dinamik stilini yansıtırken, adeta yıldız ışıltısıyla bezenmiş denimin ve payetin iddialı birleşimiyle ortaya çıkan takımlar, ışıltılı stras taşlar ile hazırlanmış parçalar, ıslak görünümlü akıcı kumaştan oluşan göz kamaştıran elbiseler ve peluş görünümlü montlarla sokağın özgür ruhuna parti heyecanını getiriyor.

Twist Party koleksiyonunu keşfetmek için seni Twist mağazalarına, www.twist.com.tr’ye ve mobil uygulamamıza davet ediyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"