Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, ruhunuzun derinliklerine dokunacak, daha güçlü ve daha verimli olmanızı sağlayacak en iyi 10 kitabı bir araya getirdi. Bu kitaplar zihnen ve ruhen yoran gündemden sizi uzaklaştıracak daha iyi hissetmeniz için yardımcı olacak.

Kitaplar genel olarak yaşanan zamandan uzaklaşmak için bir yol, hayatın yoğun ve çarpıcı olaylarına karşı masum bir kaçış olarak görülse de tam ihtiyaç duyduğumuzda ulaşabileceğimiz sığınaklardır. Yeniden yaşama gücü ve umudu aşılayan kitaplar, daha önce farkına varmadığımız ya da henüz keşfetmediğimiz dünyaların anahtarlarını taşırlar.

Türkiye’nin en büyük kitap durağı D&R; gündemin beraberinde getirdiği yoğun duygular ve düşünceler içerisinde boğulurken nefes almakta yardımcı olacak kişisel gelişim kitaplarından kurgu romanlara, iyileştirici dünyalar sunan ve en çok okunan kitapları listeledi. İşte D&R’ın önerdiği, zorlu süreçlerde okumanın ilaç gibi geleceği 10 pozitif kitap:

İyi Hissetmek, Dr. David Burns
Rahatlama Kitabı – Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler, Matt Haig
Martı, Jonathan Livingston
Düşünce Gücüyle Tedavi, Louise L. Hay
Uçurtma, Laetitia Colombani
Pozitif Gücün Büyüsü Louise L. Hay
Bir Çift Yürek, Marlo Morgan
Bir Masal Iyi Gelir, Judith Malika Liberman
Olumlu Düşünmenin Gücü, Norman Vincent Peale
Mutluluğun Kitabı, Dalai Lama, Desmond Tutu

https://www.dr.com.tr/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"