Türkiye’nin öncü bebek bakım markası Uni Baby, bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığı ilhamla tüm ürün ailesini yeniledi. Uni Baby, “Bebekler değişir, Uni Baby yetişir” diyerek başlattığı lansman kampanyasının ilk reklam filmini, Nejat İşler’in sesinden izleyicilerle buluşturdu.

Norr Film imzası taşıyan reklam filminde bebeklerin her evrede büyüyerek geliştiği, Uni Baby’nin bebeklerin ve annelerin farklılaşan ihtiyaçlarında her zaman yanlarında olduğu vurgulanıyor.

Üç reklam filmini kapsayan kampanyanın ilk filminde, her bebek doğduğunda yeni bir annenin dünyaya geldiği belirtiliyor. Bebeğin dünyaya geldiği ilk andan itibaren annesiyle kurduğu eşsiz bağı duygusal bir dille anlatan filmde, bebeklerin yaşadığı değişimler, ilk heyecanlar ve özel anlar paylaşılıyor.

Tüm ürün ailesini bebeklerin gelişim evrelerine ve farklılaşan ihtiyaçlarına göre yenileyen, doğallığı COSMOS onaylı Türkiye’nin ilk ve tek Yenidoğan Islak Pamuk Mendili’ni de kullanıcılarıyla buluşturan Uni Baby, yeni lansman kampanyasının ilk reklam filminde “Yolculuk uzun ama bil ki o büyürken her döneminde yanında Uni Baby olacak” mesajını veriyor.

Reklam filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=i8ubBtblOng

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"