Boğaz manzaralı büyüleyici teras katında, prestijli mimarisi ve lezzetten servise premium hizmet kalitesiyle, İstanbul’un en popüler mekanı olmaya hazırlanan Vandal Signature, şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açıldı. Denizden gelen tatlı esintiler, keyifli yaz ambiyansı, farklı kültürlerin geçmişten geleceğe uzanan lezzetleri ve müziğin büyüleyici notaları eşliğinde yaza “Merhaba” diyen Vandal Signature, yaz tatilinin enerjisini adeta şehre taşıyor.

Sokak sanatının lüks ve konforla birleştiği büyülü bir ortamda misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Vandal, İstanbul’un en popüler roof’u olmaya hazırlanan Vandal Signature’ı şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açtı.

İstanbul’da yaz ambiyansı
Birbirinden farklı konseptlerle tasarlanmış üç ayrı kattan oluşan Vandal Galataport’un 400 kişi kapasiteli teras katında yer alan Vandal Signature, yaz aylarına özel bambaşka bir konseptle yaza merhaba diyor. Hasırların ve bambuların hakim olduğu tasarımı ile Vandal’ın ilk iki katından farklı olarak tasarlanan Signature, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde lezzetten servise premium hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırlıyor.

Etkileyici manzarası, bohem tarzı ve eğlenceli DJ performansları ile yaz tatilinin enerjisini adeta şehre taşıyan mekan, kapılarını akşamüstü saatlerinde açıyor. Denizden gelen tatlı esintiler eşliğinde gece 2’ye kadar devam eden eğlence, İstanbul’da yaz ambiyansı yaşatıyor.

Signature konseptine özel menü
Farklı kültürlerin geçmişten geleceğe uzanan lezzetlerini müziğin büyüleyici notalarıyla harmanlayan Signature, sektörün deneyimli isimlerinden Şef İsmail Muhacır’ın teras konseptine özel olarak oluşturduğu menü ile hizmet veriyor. Dünya mutfağının en seçkin örneklerinden butik lezzetler sunan menüde, ızgara tatlar ve deniz ürünleri ağırlıkta. Atıştırmalık lezzet arayışında olanlar için pizza ve mini burger alternatiflerinin bulunduğu menüde, Kadayıfta Tiger Karides, Steak Tartar, Dana Carpaccio & Burrata, Izgara Kaya Levrek ve Deniz Mahsullü Linguine gibi lezzetleri tadımlamak mümkün. Ayrıca özel suşi barı bulunan mekan, tatile gitmeden tatil hissini yaşatan keyifli ambiyansı ile bu yazın favori adreslerinden olacak.

Giriş katında farklı kültürlerden çeşitli sokak lezzetleri ile hizmet veren Vandal Galataport, 300 kişilik misafir ağırlama kapasiteli boğaz manzaralı orta katında ise, hem lezzeti hem de eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı sunuyor.

Yorum Gönder

19 − 1 =