NYX Professional Makeup, Watsons Türkiye ve HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu iş birliği ile Veganuary etkinliğini gerçekleştirdi. NYX Professional Makeup, her sene altını çizdiği vegan ayını bu kez Watsons iş birliği ile organize edilen, vegan formüllü* ürünlerin öne çıkartıldığı bir etkinlik ile kutladı.

Akasya AVM’de 5 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen etkinlikte, NYX Professional Makeup markasının vegan formüllü* ve yüksek performanslı ürünleri tüketicilerle buluşurken gün boyu eğlenceli aktivitelere de yer verildi. Sosyal medya fenomeni Eda Yaman da etkinliğe katılarak keyifli anları sosyal medya hesabından paylaştı. Etkinliğe katılmak isteyen herkes, Watsons bisikletlerini çevirip vegan smoothieler hazırlayarak keyifli dakikalar geçirdi. Kendi hazırladıkları smoothieleri yudumlarken eğlenceli fotoğraflar da çekilen katılımcılar, bu keyifli anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Hazırlanan her smoothie ise Hayvan Hakları Federasyonu Haytap’a 1 KG mama bağışı olarak karşılık buldu. NYX Professional Makeup markası ve Watsons tarafından gerçekleştirilen bu aktivite ile HAYTAP’a toplamda 300 kg mama bağışı yapıldı.

NYX Professional Makeup markasından sorumlu Pazarlama Müdürü Ayşe Nur Dağgeçen, “NYX Professional Makeup olarak her zaman yüksek performanslı ürünleri tüketicilerimize sunan profesyonel bir makyaj markasıyız.NYX markası olarak ürün gamımızda bulunan hayvansal kaynaklı veya türevli bileşenler içermeyen vegan formüllü ürünlerimiz ise markamızın kalbini oluşturuyor. Bizim için Ocak (January) ve Şubat (February) ayları Veganuary’dir. Veganuary kampanyamızı bu sene Watsons ile paylaşmaktan ve bu kadar kapsamlı ve güzel bir etkinlik ile kutlamaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

PETA (Global Animal Test Policy) onaylı NYX Professional Makeup’ın vegan formüle* sahip tüm ürünleri için https://www.watsons.com.tr/sayfalar/nyx-professional-makeup sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

*Hayvansal kaynaklı veya türevli bileşenler içermez.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"