Gül yağı özü ve karşı konulmaz vanilya kokusu içeren bu nemlendirici balsam dudaklarınızın çok seveceği %100 doğal bileşenler içeriyor. Nuxe, ikonik Rêve de Miel ® balsamının ardından şimdi de güllü balsamıyla dudaklarınızı yeni tatlarla buluşturuyor.

Formülü Fas’tan gelen Okka güllerinin taç yapraklarından elde edilen gül (Rosa Centifolia) yağı özü ile zenginleştirilmiştir. Zengin yağ asitleriyle bilinen bu öz, kuru veya çok kuru dudakları nemlendirmek için elde edildi. Balmumu ve shea yağının koruyucu özelliğiyle dudaklardaki gerginlik hissini alır ve rahatlatır. %100 bitkisel kökenli renklendirici madde, Very Rose ® dudak balmına toz pembe tonunu verir.

“Yumuşak dokulu balsam vanilya notalarıyla zarif bir kokuya sahip. Hafif bir parlaklıkla aydınlatılan dudaklar büyüleyici görünüyor.”
Yapışkan olmayan yapısı sayesinde rujunuzu hemen üzerine uygulayabilirsiniz. Pürüzsüz bir bitiş ve uzun süren kalıcı bir etki elde edebilirsiniz. Uyumadan önce dudaklarınıza kalın bir tabaka halinde sürerek gece maskesi olarak kullanabilirsiniz. Uyandığınızda yumuşacık ve nemlenmiş dudaklar garanti ediyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"