Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi, yeni etkinlik takvimiyle fiziki mesafeli olarak açılıyor. Konserlerden stand-up gösterilerine, dj etkinliklerinden spor gösterimlerine Haziran ayı dopdolu.

Vestel Amfi, Haziran ayı boyunca konserlerden stand-up şovlarına, dj etkinliklerinden spor karşılaşmalarının canlı yayınlarına kadar renkli etkinlik programıyla sanatseverleri bekliyor. Açık havada müzik sesleri yükselirken Avrupa Futbol Şampiyonası milli maçlarından Roland Garros finaline kadar pek çok spor müsabakasının heyecanı da yine Vestel Amfi’de yaşanacak.

Şenay Lambaoğlu ve İsmail Tunçbilek’in vokal ve enstrümana dayalı doğaçlaması, Türkiye’nin en güçlü pop caz vokallerinden Melis Sökmen’in eşsiz performansı “5 Kıta 1 Nefes”; piyano başında yazdığı şarkılarıyla melankolik, romantik ve samimi bir müziğin izini süren, alternatif pop’un yükselen ismi Ceren Gündoğdu, hem yerel hem de uluslararası sahnenin değerli isimleri ile birlikte performanslar sergileyen Kürşad Deniz ve muhteşem vokaliyle Sibel Köse, ünlü oyuncu ve vokal Ayça Varlıer Vestel Amfi’de seyircilerle buluşacak.

Vestel Amfi’nin programı
15 Haziran Salı // Vestel PSM Radyo Presents
16 Haziran Çarşamba // Avrupa Futbol Şampiyonası Milli Maç
18 Haziran Cuma // 18:30 // Tuz Biber Stand Up
20 Haziran Pazar // Avrupa Futbol Şampiyonası Milli Maç
22 Haziran Salı // Vestel PSM Radyo Presents
23 Haziran Çarşamba // Chill Out DJ Event
24 Haziran Perşembe //Tuz Biber Stand Up
26 – 27 Haziran // Formula 1
30 Haziran Çarşamba // 18:30 // Tuz Biber Stand Up

Yorum Gönder

fifteen − 9 =