Yaşam alanlarına ilham veren Vivense Collection, odağına renk blokları ve dinamik formları alan yeni Retrofun Koleksiyonu ile retro esintili, eğlenceli ve renkli sofralar yaratıyor! Geniş desen seçenekleri ile Art Deco izleri taşıyan koleksiyon, geçmiş ve geleceğin tasarım kodlarını bir araya getiriyor. Farklı dönemlerden ilham alan retro görünümlü tasarımlar, sıra dışı renk kombinasyonlarıyla sofra ürünlerine bambaşka bir yorum katıyor.

Geniş Bir Koleksiyon
Eğlenceli formları, çeşitli desenleri ve cesur renkleriyle dikkat çeken Retrofun; tabak, kase, sunum servisleri, sürahi, bardak, kupa, çatal, bıçak ve kaşıkların yanı sıra, runner, Amerikan servisi ve peçetelerin de yer aldığı sofra tekstili grubu ile yaşam alanları için eksiksiz bir koleksiyon sunuyor.

Renk ve Desenlerin Eğlenceli Buluşması: Tabaklar ve Kaseler
6 farklı deseniyle retro ve çarpıcı bir görünüm yakalayan tabak tasarımları, soft ve cesur renkleri bir araya getiriyor. Menta, Pinky, Midnight, Sunshine, Sunrise ve Sunset tabaklar, sezon trendlerinden ‘terrazzo’ desenini de detaylara taşıyor. Basico kaselerde ise desenler, yerini sade renklere bırakarak tabaklarla mükemmel bir uyum yakalıyor. Şık bir sunum için tasarlanan Conico ve Tripus ayaklı servis kaseleri, konik formları ve kontrast renkleri ile sofralarda güçlü bir etki bırakıyor.

Pastel Tonlarda Çatal, Bıçak ve Kaşıklar
Soft renklerin hakim olduğu koleksiyon, klasik sofra düzenine yeni bir soluk getiriyor. Pastel tonlardaki sarı, yeşil ve pembe seçenekleriyle öne çıkan çatal, bıçak ve kaşıklar, paslanmaz çelik kalitesiyle tüm öğünlere eşlik ediyor.

Rengarenk Kupa, Bardak ve Sürahiler
Retrofun Koleksiyonu’ndaki ürünlerle kombinlenmek üzere sarı, turuncu, yeşil ve lacivert renklerde tasarlanan Colorato bardaklar, 2 farklı boyuyla pratik ve şık bir çözüm sunuyor. Glossy ve Cheerful sürahiler ise 2 renk seçeneği ve bardak başlıklarıyla su içme alışkanlığını keyifli bir hale getiriyor. Festival, Linea, Stria ve Lollie kupalar, tabak desenlerini tekrar yorumlayarak kahve ve çay keyfine ortak oluyor.

Zarafet Detaylarda Saklı: Sofra Tekstili Ürünleri
Zarif detayları düz renklerle cesurca buluşturan koleksiyon, dokuma ve boyamalı kumaşlardan oluşan Amerikan servisi, runner ve keten peçete seçenekleriyle de öne çıkıyor. Colorato Bordür Amerikan Servisler ile Colorato Bordür Keten Peçeteler, sarı, kiremit, kırmızı ve lacivert kenarlarıyla sofralara sade bir dokunuş katarken; Confita Amerikan Servis ve Confita Runner ise kırçıllı ip detaylarıyla dikkat çekiyor. Düz renkten vazgeçemeyenlere özel tasarlanan keten peçeteler de turkuaz, sarı ve kiremitin en güzel tonlarıyla koleksiyonu tamamlıyor.

Retro, eğlenceli ve cesur çizgileriyle dinamik sofraların vazgeçilmezi olacak Retrofun Koleksiyonu, vivense.com’da ve Vivense Showroomlarında keşfedilmeyi bekliyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"