Forum İstanbul’un ziyaretçileri, yeni yıl dilekleri için Wish Fest’te buluşuyor… Forum İstanbul, yeni yıl yaklaşırken çok özel bir etkinlikle ziyaretçilerini karşılıyor.25-31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Wish Fest’te ziyaretçiler Forum İstanbul’a dilek tünelinden giriş yaparak 2022’ye dair dileklerini tünele ve tünelden sonra yer alan dilek ağacına bağlayabilecek.

Wish Fest kapsamında Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) iş birliği ile dilek çocuklarının yeni yıl hayalleri gerçekleştirilecek. Forum İstanbul ziyaretçileri etkinlik için tasarlanan atölyeye katılarak dilek çocuklarına birbirinden güzel mesajlar hazırlayacaklar. Etkinliğe özel olarak tasarlanan dev kahraman ayıcık ve mesajı ile fotoğraf çeken ziyaretçiler Instagram üzerinden #birdileğinkahramanısın hashtagi ile paylaşacaklar. Forum İstanbul her paylaşım için Make-A-Wish Türkiye’ye katkıda bulunacak. Etkinlik sonunda elde edilecek gelirle dilek çocuklarının yeni yıl hayalleri gerçeğe dönüşecek ve hazırlanan mesajlar çocuklara iletilecek.

25 Aralık’ta başlayacak olan etkinlikte “Mutluluk Kavanozu” isimli bir atölye de kurgulandı. Örneklerini Japonya’da görmeye alışık olduğumuz etkinlikte ziyaretçiler, yıl boyunca mutlu anlarını yazıp biriktirebilecekleri renkli kavanozlar tasarlayacaklar. Kurulacak workshop alanında misafirler kendi kavanozlarını kişiselleştirebilecek ve dilerlerse kendilerine veya sevdiklerine yeni yıl hediyesi olarak tasarlayabilecekler.

Yeni yıla sayılı günler kala gerçekleşecek etkinliğe müziğin dinamizmi de eşlik edecek. 28 Aralık’ta Hakan Küfündür & Mansur Ark, 29 Aralık’ta Six Pack, 30 Aralık’ta Eda Baba ve 31 Aralık’ta DJ performans yer alacak.

Wish Fest’te ayrıca bir sadece el yapımı ürünlerden oluşan bir yeni yıl marketi de yer alacak. Konser alanına kurulacak yeni yıl marketinde özenle tasarlanmış kar küreleri, el yapımı seramik fincanlar, kahve kupaları, yılbaşı doğal taşlardan takılar, el yapımı doğal sabunlar gibi ürünler satışa sunulacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"