OPET, 31 Temmuz’a kadar OPET Kart veya aktivasyonlu cep telefonu numarası ile yapılacak tek seferde 600 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 25 TL, 50 TL ve 465 TL değerindeki yakıt puan ödüllerinden biri anında hediye ediliyor. OPET müşterilerine özel sunduğu kampanyalarla farkı açmaya devam ediyor. 31 Temmuz’a kadar OPET Kart veya aktivasyonlu cep telefonu numarası ile yapılacak tek seferde 600 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 25 TL, 50 TL ve 465 TL değerindeki yakıt puan ödüllerinden biri anında hediye ediliyor.

Türkiye’nin müşteri memnuniyetinde lider markası olan OPET, müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle düzenlediği kampanyalarına devam ediyor. “Boş Yok Kampanyası” kapsamında farklı günlerde 3 kez tek seferde yapılacak 600 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 25 TL, 50 TL ve 465 TL değerindeki ödüllerden biri anında hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak çok kolay!
OPET müşterileri kampanyadan yararlanabilmek için 15 Haziran – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında ‘KAZAN’ yazıp boşluk bırakarak aktivasyonlu cep telefonu numaralarını 6738’e SMS göndererek veya Opet Mobil Uygulamasına giriş yapıp; ilgili kampanya sayfasından ‘Katıl’ butonuna tık’layarak kampanyaya katılabiliyor. Yüklenen puanlar 31 Ekim 2023 tarihine kadar kullanılabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"