Maji Atelier ile Sofralarınıza Kanatlılar Konuyor… Yalınlığı ve zarifliği ön plana çıkartarak sanat ve tasarımı incecik porselenlerle buluşturan Maji Atelier yeni koleksiyonu ‘Kanatlılar’ ile sofranıza özgün bir dokunuş katıyor. Koleksiyonda yer alan yüzde 100 el yapımı kaseler ve vazolar çok amaçlı kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Çerez, meyve ve meze servisinde en çok tercih edilen ‘altın kanatlı ayaklı kaseler’ çarpıcı bir masa dekorasyonu oluşturmak isteyenleri bekliyor.

Her bir ürünü birbirinden farklı olan, yüzde 100 yapımı ürünleri ile kısa sürede kendi sadık takipçisini oluşturan Maji Atelier sofra sunumuna benzersiz bir dokunuş katıyor. Tasarımlarında saflığın ve masumiyetin rengi olan beyaza ağırlık veren marka, Sonbahar – Kış sofralarınız için “Kanatlılar” isimli bir koleksiyon sunuyor. Sofra sunumuna uygun hammaddeler ile tasarlanıp, 24 ayar altınla dekorlanan kaseler ve vazolar koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Yiyecek ve içecek kullanımına uygun sırlama teknikleri ve ithal porselen çamurlarıyla, her aşaması titizlikle tasarlanmış bir üretim sürecini yürüten Maji Atelier, özenle tasarladığı ürünlerini farklı sofralar kurmak isteyenlerle buluşturuyor. Çok amaçlı kullanımıyla dikkat çeken koleksiyonda beyazın yanı sıra uçuk pembe ve gold renkli tasarımlar da sofranıza şıklık katıyor.
Kahvaltıların, uzun muhabbetli sofraların bereketini Maji Atelier ile sofranıza taşımak için sizleri www.majiatelier.com’un sanatsal dünyasına bekliyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"