Cildi yumuşatan, besleyen ve dengeleyen bir cilt bakım formülü olan Beany PRE-PRObiotics Complex Kefir Özlü Cilt Bakım Seti, cildin koruyucu tabakasını güçlendirip yenilenme sürecini hızlandırmada kilit rol oynuyor. Set, cildin doğal dengesini koruyup yoğun nemlendirme sağlarken yaşlanma etkileriyle mücadele ediyor.

Sütün özel bir maya mantarıyla mayalanmasıyla oluşan kefir, vücuda dost mikro organizmalar olan prebiyotik ve probiyotikler açısından son derece zengin bir içecek. Üstelik kefirin içinde pre- ve probiyotiklerin yanı sıra B12 ve K2 vitaminleri, biotin, kalsiyum, magnezyum, folik asit gibi mineraller de bulunuyor. Tüm bu özellikleri de kefiri adeta bir gençlik iksiri haline getiriyor.

Kefir şimdi de Unice Multibrand Türkiye kataloglarında satışa sunulan Beany PRE-PRObiotics Complex Kefir Özlü Cilt Bakım Seti ile bambaşka bir formda karşımızda. Cildi yumuşatan, besleyen ve dengeleyen bir cilt bakım formülü olan Beany PRE-PRObiotics Complex’in içeriğindeki doğal konsantre kefir özü, birden fazla ve güçlü probiyotik cinsinin sütü fermente etmesi ve biyoaktif peptitleri açığa çıkarmasıyla elde ediliyor.

Bu konsantre kefir kaynaklı pre-ve probiyotikler, cilt mikrobiyomunu besleyip destek oluyor ve sağlıklı bir cilt yapısını teşvik ediyor. Kefir probiyotikleri, cildin koruyucu tabakasını güçlendirmede ve yenilenme sürecini hızlandırmada kilit rol oynuyor, cildin canlılığı ve nemi için optimum dengeyi sağlıyor, stres ve yaşlanma nedeniyle oluşan yıpranmaya karşı destek veriyor. Ayrıca içeriğindeki hyalüronik asit, pantenol, E vitamini ve shea yağıyla cildin doğal dengesini koruyup devamlılığını sağlayarak cildi hissedilir derecede nemlendiriyor.

Beany PRE-PRObiotics Complex, yüz kremi, yüz serumu ve el kremi olmak üzere üç üründen oluşuyor…

Beany PRE-PRObiotics Complex Kefir Özlü Yüz Kremi, cildi yumuşatan, besleyen ve dengeleyen bir cilt bakım formülüdür. İçeriğindeki doğal konsantre kefir özü, birden fazla ve güçlü probiyotik cinsinin sütü fermente etmesi ve biyoaktif peptitleri açığa çıkarmasıyla elde edilir. Kefir pre- ve probiyotikleri, cildin koruyucu tabakasını güçlendirmede ve yenilenme sürecini hızlandırmada kilit rol oynar. Bunun yanı sıra formülündeki değerli doğal bileşenler, cilt mikroflorasını besleyen probiyotikler olarak işlev görür. Ürün, cildin canlılığı ve nemi için optimum dengeyi sağlar. Kusursuz makyaj uygulaması için cildinizi hazırlar.

Beany PRE-PRObiotics Complex Kefir Özlü Yüz Serumu, konsantre kefir kaynaklı pre- ve probiyotikleri, cilde dost bakterileri besleyerek sağlıklı bir cilt mikrobiyomu oluşumunu teşvik eder. İçeriğindeki pantenol, vitamin E ve jojoba yağı gibi değerli antioksidan yağlar, nemlendirici ve koruyucu bir bariyer oluşmasını sağlar. Hyalüronik asitle güçlendirilmiş formülü yaşlanma belirtilerinin azalmasına destek olur, daha parlak ve aydınlık bir cilt görünümünü destekler.

Beany PRE-PRObiotics Complex Kefir Özlü El Kremi, içeriğindeki konsantre kefir kaynaklı pre- ve probiyotikler ile cilt mikrobiyomunu besleyip destek olarak sağlıklı bir cilt mikrobiyomu oluşumunu teşvik eder. Bu sayede elleriniz gün boyu maruz kaldığı kimyasal ve çevresel etmenlerin dejenere edici etkilerinden korunmuş olur. Panthenol, E vitamini ve shea yağı gibi besleyici bileşenlerle güçlendirilmiş formülü cildinizi derinlemesine nemlendirir, yıpranmalara karşı korur, parlak ve taze bir cilt görünümü sunar.

Yorum Gönder

4 × 3 =