VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST GÖZ KREMİ
Cilt yapısında; esneklik, hacim ve elastikiyet sağlayan birden fazla kolajen türü bulunur. Araştırmalara göre yaşlanma, glikasyon ve çevresel etkenler gibi faktörlerle azalan kolajen üretimi, yaş ilerledikçe %75 oranında azalıyor ve kolajen kaybı hızlanıyor.

Ekspozom Bilimi’ne göre göz çevresi, çevresel etkiler, yaşam tarzı ve hormonal değişiklikler kaynaklı kolajen kaybı belirtilerinin görüldüğü bölgeler arasında ilk sırada yer alıyor.
Vichy Collagen Specialist ailesi, birden fazla kolajen tipinin üretimini destekleyen pro-peptit teknolojisi ile kapsamlı kolajen bakımı sunuyor.

PRO-COLLAGEN KOMPLEKS İLE YENİ GÖZ BAKIMI
Peptitler, Pro-xylane ve Cg Vitamini içeren Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi, Vichy Collagen Specialist Bakım Kremi ile birlikte günde iki defa rutin kullanım sonrası kaz ayağı kırışıklıkları, göz altı kırışıklıkları, göz altı torbaları, koyu halkalar ve düşük göz kapakları gibi 5 yaşlanma belirtisinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi ve Vichy Collagen Specialist Bakım Kremi’nin rutin kullanım, %+200 daha fazla kolajen üretimi desteği ve 5 tip kolajeni artışı ile göz çevresi için daha genç görünüm ve 360° bakım sunuyor.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi’nin parfümsüz formülü, hassas cilt üzerinde dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi 15 ml, Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 1.499 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"