Yaza kucak açılan bu günlerde, yaşam alanlarının kalbi mutfaklarda da değişim için yeni fikirler aranıyor. Evler ve yazlıklarda başlayan yenilenme telaşı en çok mutfak ve banyolarda görülüyor. Dekorasyonda yüksek modanın izlerini hissetmek isteyenlere daha çok sadelik, göz yormayan doku ve modern görünümler önerilirken, mutfaklar için açık renkler ve özellikle yazlık mutfaklarda yüzey malzemeleri lake ve doğal ahşap ürünler öne çıkıyor. Daha fazlasına tutku duyarak, kullanıcıların beklentilerini merkezine alan Themore Concept, zengin ürün portföyü ile bu yazın trendlerini ve yeni dekorasyon fikirlerinizi hayata geçirmenizi sağlıyor.

Aydınlık ve ferah mutfaklarda incelik ve stil ön planda
Yaz döneminde tıpkı evin diğer alanlarında olduğu gibi mutfaklarda da farklı renk ve dokulara yer açılıyor. Dolaplardan kapılara kadar tüm detaylarında inceliğin ve stilin öne çıktığı mutfak tasarımlarında çizgili dokularla derinlik katılıyor.

Yeni sezonda aydınlık ve ferah mutfaklar için sadece beyaz rengin kullanılması gerektiği inancı yıkılıyor. Çizgi desenlerinin yanı sıra griler, maviler, kırmızılar ve sarılar başrollere yerleşiyor.

Özellikle sahil kesiminde evi olanlar için, ortamın rutubetinin yüksek olması sebebiyle ahşap malzemeler tercih sebebi olabiliyor. Bu sayede daha kullanışlı, estetik ve modern yaşam alanları oluşturulabiliyor.

Yaz mevsiminin sıcaklığı ferah renklerle dengelenmeli
Hem mobilya seçimlerinde hem de genel dekorasyonda beyaz, mavi, krem gibi renk tonları; sıcağı emmedikleri için evleri daha serin tutuyor. Kullanılan mobilyaların tarzları da yazın enerjisine uygun bir şekilde daha yalın olduğu taktirde, evinizde göz yormayan bir hava oluşturmanız mümkün. Yazlık evlerde daha az eşya kullanımı hayatı her açıdan kolaylaştırıyor ancak en önemlisi de zihninizin daha dinginleşmesini sağlıyor.

Themore Concept, bu beklentileri karşılamak üzere; 26 farklı renk skalası bulunan modern ve özgün Sven serisini kullanıcılarla buluşturuyor. Mat lake ile bütünleşen lineer kapak dokusuna sahip seri, her konsepte uyum sağlayabiliyor. Bu serinin dışında Arel ve Arel Slim gibi yeni lake serileri ile de son dönemin dekorasyon trendlerini evlere taşıyor.

Özellikle tasarımında çizgisel detayların öne çıktığı Arel, şık raf ve vitrin kullanımı ile çağdaş bir görünüm yakalarken; işlevsel ada ve masası ile pratik bir mutfak deneyimi sunuyor. Themore Concept, dekorasyonunuza göre özelleştirebileceğiniz renkleri ile etkileyici mutfaklar hazırlayabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"