Yemek siparişinden market alışverişine ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, zamanla yarışan annelerin yardımına koşuyor. Özellikleri ile anneler için dijital bir asistan gibi çalışan Glovo, siz yerinizden kalkmadan; market alışverişini de yapıyor, çocukların ödevi için eksik kırtasiye malzemelerini kırtasiyeden alıyor ve kuru temizlemede kalan kıyafetlerinizi de dakikalar içinde siz neredeyseniz oraya ulaştırıyor. Glovo “Ne İstersin” özelliği ile hayatı kolaylaştırabileceği alanları kullanıcısının hayal gücüne bırakıyor.

Şehri kullanıcılarının kapısına getiren yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, çocuklarıyla daha fazla vakit geçirmek ve zamandan kazanmak isteyen annelerin de bir numaralı yardımcısı olmaya aday. Mobil uygulama üstünden kullanıcılarının yemek siparişi, market alışverişi, kişisel bakım, kurye gibi ihtiyaçlarını dakikalar içinde ulaştıran Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile fark yaratıyor.

Kullanıcılarına “Ne İstersin?” diye soran Glovo bu özellik ile en sevdiğiniz pastaneden çat kapı gelen misafire ikramlık da alıyor, çocuğunuzun evde unuttuğu ödevini de okula göndermenizi sağlıyor, gece vakti bittiğini fark ettiğiniz bebek mamasını da size ulaştırıyor.

Bir günü 24 saate sığdıramayan annelerin telefonundaki asistanı olarak konumlanan Glovo şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"