Web sitesi üzerinden özel ve farklı markaların kıyafet ve çantalarını kiralama fırsatı sunan Rentony 20 şehirde daha hizmet vermeye başladı. Yeni nesil gardırop olarak tanımlanan Rentony, artık İstanbul’dan sonra 20 il de daha kullanıcılarına kiralama hizmeti sunacak.

Rentony kurucu ortaklarından stil danışmanı Yasemin Eke sistemin işleyişi ile ilgili bilgiler verip; “Rentony’de giyeceğiniz ürüne karar verip, tarihi belirlemeniz yeterli. Sonra web sitemizden girip her online alışveriş sitesi gibi kiralamanızı yapabiliyorsunuz. Ürünün kullanım süresi 5 gün, sonrasında kuryemiz gelip kapınızdan ürünü iade alıyor.” dedi.

Hijyenik kuru temizleme, yüksek ısılı buharlı ütü, deneme kabinleri, paketleme hijyenine kadar her adımı kurguladıklarını belirten Eke; “Yeni yıl itibariyle 20 şehre daha özel kuryemizle hizmet vermeye başladık. Bu illerimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Sakarya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Muğla, Denizli, Mersin, Kayseri ve Aydın. 2022’nin ikinci yarısından sonra Türkiye geneline yayılmayı hedefliyoruz. Kiralama sektörü Türkiye’de hala yeni ve gelişmekte olan bir sektör, o yüzden bizim de öncelikli amacımız bu pazarı büyütmek.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"