Wish More Hotels, yeni yılı sevdikleriyle karşılamak isteyenlere konforlu bir konaklama ve eşsiz bir spa deneyimi vadediyor. Misafirlerinin unutulmaz anlarına ev sahipliği yapan Wish More Hotels, Şişli ve Bayrampaşa’daki otellerinde çiftlere romantik bir yılbaşı gecesi armağan ediyor.

Misafirlerine her daim kaliteli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Wish More Hotels, yılbaşı gecesini sevdikleriyle birlikte romantik bir atmosferde karşılamak isteyenleri bekliyor. Yılbaşı yemeği, konaklama ve yılın yorgunluğunu geride bıraktıracak masajıyla yeni yılı tazelenmiş ve canlanmış olarak karşılama imkanı sunuyor.

Kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan Wish More Hotels, Uzakdoğulu uzman terapistleriyle SPA deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor. Endonezya’nın geleneksel masajı Bali, enerji akışını dengeleyen Tay Masajı ve stresten kurtulmak için mükemmel bir seçenek olan İsveç Masajı gibi birçok masaj çeşidi zengin SPA menüsünde yer alıyor. Vücudunuzun derinlemesine gevşemesine yardımcı olacak Lomi Lomi’nin yanı sıra geleneksel Türk Hamamı’nın lüks bir versiyonu ise kendisini şımartmak isteyenler için… Enerji dengesini iyileştirmeye yardımcı olan Refleksoloji ve Aromaterapi gibi uygulamalar da kusursuz bir rahatlama vadediyor. Wish More Hotel Şişli ve Bayrampaşa otellerinde, SPA deneyimini tamamlayan sauna, buhar odası ve dinlenme alanlarıyla masaj sonrası huzurlu bir atmosferde dinlenme fırsatı da misafirlere sunuluyor.

Yeni yıl sofralarının olmazsa olmazı Hindi Dolma ise Wish More Hotels Executive Şefi Muhittin Kabasakal tarafından misafirler için özel olarak menüye eklendi.

Bu eşsiz kutlama deneyiminin yanı sıra ekstra gecelik konaklama için avantajlı fiyatlar hakkında bilgi ve rezervasyon için 0212 443 10 00’i arayabilir, info@wishmore.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"