Günün her saati kendine özen gösterenlerin ve formuna dikkat edenlerin vazgeçilmezi olan Lipton Slim Plus, heyecan verici yepyeni lezzetleriyle karşınızda! Detoks lezzetinde ferah “Slim Plus Mate & Maydanoz & Elma” ve yoğun ve keyif veren lezzetiyle “Slim Plus Ananas & Hindistan Cevizi” form kategorisine bu yaz yepyeni bir soluk getiriyor.

Lipton, tüketicilerin form çaylarındaki farklı lezzet arayışını ve formda kalmasına yardımcı olmak üzere yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor.

Detoks lezzetlerine sahip olan Slim Plus Mate & Maydanoz & Elma ve Slim Plus Ananas & Hindistan Cevizi çayı raflarda yerini alıyor.

Tazeleyici ve ferah detoks etkisi ile Slim Plus Mate & Maydanoz & Elma çayı ödem atmak ve vücudunu arındırmak isteyenlerin tercihi olurken, yoğun keyif veren tatlı notadaki lezzetiyle Slim Plus Ananas & Hindistan Cevizi ödem atmak ve aynı anda kalori almadan tatlı ihtiyacını gidermek isteyenlerin yardımına koşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"