Oje denilince akla gelen ilk marka Flormar’ın güneşli günlerin enerjisinden ve doğanın renklerinden ilham alarak hazırladığı yepyeni oje koleksiyonu “Unlimited Happiness” ile bu yaz rengarenk tırnaklarınla modunu yükseltmenin tadını çıkaracaksın! Flormar’ın imza rengi Flormar Pink’in de yer aldığı ve 12 renkten oluşan
bu oje koleksiyonunun canlı, enerjik ve cesur tonlarını keşfetmeye hazır mısın?

Yüksek performanslı ojeleriyle güzellik trendlerine yön veren Flormar, yepyeni oje koleksiyonu Unlimited Happiness ile sezonun en iddialı, en enerjik, en canlı renklerini tırnaklarına taşıyor. Parlak bitişli özel formülü ile canlılığını uzun süre koruyan, özel fırçasıyla tırnaklarını renklendirmeyi konforlu hale getiren Flormar Unlimited Happiness oje koleksiyonu, yazın enerjisini yansıtan, denizi, kumu, en güzel gün batımlarını ve en eğlenceli partileri simgeleyen harika bir renk paletine sahip.

İlhamını güneşli günlerin enerjisinden alan Flormar Unlimited Happiness oje koleksiyonunda “sınırsız mutluluk”u temsil eden 12 sezon rengi var; üstelik bunlardan biri de Flormar’ın imza rengi Flormar Pink… Bu göz alıcı pembe, tüm stillere kusursuz bir şekilde eşlik ederken, oldukça yüksek enerjisiyle sana mutluluk getirecek. r. Koleksiyonda yer alan Innocent Blue ve Soft Turquoise ise serin suların mavi güzelliğini tırnaklarına taşıyor. Pink Diamond ve Pink Flare hem romantik hem de enerji dolu pembe tonlarını sergiliyor. Turuncu alt tonlu Orange with Red tam bir yaz kırmızısı olarak boy gösterirken, Purple Swirl morun tüm canlılığını ortaya koyuyor. Fresh Green ve Forest yeşilin en canlı tonları olarak doğanın güzelliğini yansıtıyor. Pineapple ve Sweet Mandarin sezonun meyvemsi neşesine gönderme yaparken güneşin enerjisini de resmediyor. 2023’ün rengi seçilen Viva Magenta’dan ilham alınarak tasarlanan Berry Stain ise tırnaklara tarz sahibi bir güzellik katıyor.

Yazın en trend, en enerjik, en canlı renkleriyle yaratılan Flormar Unlimited Happiness oje koleksiyonuna, tüm Flormar mağazalarından, yetkili satış noktalarından ve flormar.com.tr’den ulaşabilirsin.

Çok kültürlü marka mirası: Flormar, 1950’li yıllarda moda üssü olarak bilinen Milano’da doğdu, Asya ve Avrupa’nın kesiştiği Türkiye’nin renkli ve otantik topraklarında parladı. O günden bu yana Türkiye’nin çok kültürlü yapısı, çeşitli cilt tipi ve sayısız ten rengi sayesinde edindiği deneyimlerle zengin bir makyaj deneyimi yaratan marka, geniş renk ve doku yelpazesi ile kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu artırmak için tutkuyla yoluna devam ediyor. Güzellik anlayışını çeşitlilik ve farklılıklarla zenginleştiren Flormar, dünyanın dört bir yanındaki kadınlar için farklılıklara saygılı, güven veren ve tüketici ihtiyaçlarını hızla karşılayabilen bir marka olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Renk uzmanı: Renk, Flormar dünyasında markanın özü olmasının yanı sıra, kadınların hayatlarına dokunmanın anahtarı olarak da konumlanıyor. Kişiye özel renk paletleri, hayatın ve doğanın renklerinden ilham alan binlerce farklı tonu barındıran koleksiyonları ile Flormar, dünya üzerindeki her kadının kendi cilt tonuna uygun rengi bulabilmesine imkân sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"