Uzunca bir zamandır röportaj yapmak için ortak uygun zaman dilimini ayarlamaya çalıştığımız Yeşim Salkım ile Mayıs sayımız için sonunda buluşup keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Kadınlık duygusunu ve anaç tavrını hani derler ya “dibine kadar yaşayan” biri olduğunu size “Merhaba” dediğinde hemen hissettiriyor.

 

Ülkesini çok seven, sosyal sorumluluk projelerine sıcak bakan, kızları hayatının en değerli varlıkları olan, onlardan bahsederken eksi yanlarını da söyleyebilen, doğrularından vazgeçmeyecek olduğunu her cümlesinde altını çizen, basının yanlış yorumladığını, çoğu zamanda abarttığını dile getiren Yeşim Salkım gerçekleştirdiğimiz söyleşimizi Mayıs Anne Bebek Dergisi’nde okuyabilirsiniz.

 

Her ünlü röportajına gitmeden önce kafamda ön yargılarım ister istemez oluyor. Keyifli geçer dediklerim keyifsiz ya da tam tersi keyifsiz olacağını düşündüklerimde keyifli olabiliyor. Bu röportaj öncesi de ortadaydım aslında. Sanırım bunda Yeşim Salkım’ın duruşu rol oynuyor. Ama konuşmaya ve sohbet etmeye başladıkça ben rahatladım ve akan bir sohbet gerçekleştirdik. Evinden çıktığımızda da “Aaa gayet iyiydi” cümlesini kurdum.

*Röportaj Anne Bebek Dergisi Nisan 2013 sayısı için yapılmıştır. Tamamını oradan okuyabilirsiniz.

Fotoğraf: Event’s Hill Photography 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"