Bebeğinizin eşyalarını Sercair Wave’le 15 dakikada dezenfekte edin, bakteri ve virüslerden uzaklaştırın! Emzik, diş kaşıyıcı, tarak, oyuncak gibi bebek eşyalarının üzerlerinde yer alan virüs, bakteri gibi zararlı mikro organizmaların, bebeklerin bağışıklık sistemini düşürmemesi ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan Sercair Wave, kendi boyutuna sığan tüm bebek eşyalarının temizlenmesi, bakterilerden arınması ve çocukların daha sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürmeleri için teknoloji üretiyor.

Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’nun bebek eşyaları için gerçekleştirdiği 15 dakikalık UV dezenfeksiyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok oluyor ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşıyor. Virüs, bakteri ve küflerin %99’unu sterilize eden Sercair Wave şimdi sercair.com, Ebebek, JokerBaby, Civilim.com sitelerinde satışta.

Sercair Wave UV Sterilizatör Kutusu
• Az yer kaplar ve taşınabilir.
• Zararlı mikropların %99,9’unu yok eder.
• Sterilizasyon döngüsü tamamlarken aynı zamanda cep telefonlarını şarj etme özelliğine sahiptir.
• Dahili USB şarj portu girişi vardır.
• Bebek eşyalarının yanı sıra, cep telefonu, bozuk para, anahtar gibi kutu boyutuyla sınırlı tüm eşyaların hijyeni için kullanıma uygundur.
• Kutu ölçüsü: Dış Boyut: 8.625 “x5” x1.75 / İç Boyut: 7 “x 3.875” x1

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"