Akasya, 19-31 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Yılbaşı Festivali ile misafirlerini yeni yıla birlikte “merhaba” demeye çağırıyor! Dev yılbaşı ağacı ve birbirinden şık süslemeler ile yılbaşı coşkusunun doyasıya yaşanacağı festival kapsamında konserler, müzik ve dans performansları, kortej gösterileri ve keyifli atölyeler gerçekleştirilecek. Tasarım takılardan vintage ürünlere kadar geniş bir yelpazede hediye alternatifleri sunan rengarenk Yılbaşı Pazarı da Akasya’da misafirlerle buluşacak.

Akasya, birbirinden keyifli etkinliklerle 2023 yılını coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. Yıl sonuna kadar sürecek ve yeni yıl heyecanını misafirlere yaşatacak Yılbaşı Festivali 19 Aralık itibarıyla Akasya’da başlıyor.

Dev yılbaşı ağaçlarından süslere, vitrin tasarımlarından yılbaşı konseptli müziklere kadar birçok keyifli detayla misafirleri yılbaşı ruhunu yaşamaya davet eden Akasya, rengarenk bir yılbaşı pazarına da ev sahipliği yapıyor.

Kendinize ve Sevdiklerinize Özel Hediyeler
Yeni yıla özel tasarım ürünlerden doğal taşlı takılara, el yapımı çantalardan yılbaşı ruhuna yakışır koku ve aromatik yağlara, seramik ve çini tasarımlarından dekoratif ürünlere kadar birçok alternatif sunan Akasya Yılbaşı Pazarı, 19-31 Aralık tarihleri arasında kendini ve sevdiklerini ince düşünülmüş hediyelerle mutlu etmek isteyenlerle buluşacak.
19-24 Aralık tarihleri arasında Angie’s Gift Box, By Sevde, Cen Cam, Kairos Floral, Maviden Istanbul, MyLandscape, Persona Botanica ve Svila Seramik; 25-31 Aralık tarihleri arasında ise BeMine Design, Hafkha, İz Bag, Jude Jewelery, Lagoma, Lavanticca, Ontrail ve Totti Design Bags ziyaretçilerle buluşacak. Bridge Istanbul, Germenicia Art Design, LavinbyNurten, Mie Official, Mojo, O-Men ve Yemishci Gifts ise pazarın başından sonuna dek keyifli ürünlerini misafirlerin beğenisine sunacak.

Yeni Yıl Ruhunu Yakalayan Etkinlikler ve Sürprizler Akasya’da
Kış masallarından ilham alan müzik ve eğlence şöleniyle Niks Kar Korteji 21 Aralık Çarşamba günü Akasya misafirlerine renkli anlar yaşatırken; 30 Aralık Cuma günü ise bando eşliğindeki jonglör ve akrobatları ile Pit Pat Yılbaşı Korteji Akasya’da olacak.

Jazz Matiz, jazz, blues, funk tarzlarındaki müzikleriyle 23 Aralık Cuma günü misafirleri adeta notalar eşliğinde zaman yolculuğuna çıkarırken; Flapper Swing 24 Aralık Cumartesi günü akustik caz esintileriyle dolu müzikleri ve danslarıyla misafirleri nostaljik bir yolculuğa çıkaracak. 28 Aralık Çarşamba günü ise klasik batı müziğinden türkülere, film müziklerinden caz ve tangoya uzanan geniş repertuarıyla Silva Quartet Akasya’da müzikseverler ile buluşacak.

24 Aralık Cumartesi günü ise Akasya birbirinden keyifli iki atölyeye ev sahipliği yapacak. Saat 15:00’teki nar yapım atölyesinde misafirler bereketi, şansı ve hayatı simgeleyen nar ile yaratıcılıklarını keşfederken, saat 17:00’deki mum yapım atölyesinde de eğitmen eşliğinde mum yapımına dair bilgiler edinecek ve yılbaşı akşamı yakacakları mumlarını kendi elleriyle yapma fırsatı bulacak.

Misafirler ayrıca Akasya içindeki dev ayıcıkla fotoğraf çektirerek yarışmaya katılma ve 21 Aralık En Uzun Gece’ye özel OverGame ile düzenlenecek hediye avında sürpriz hediyelerin sahibi olma şansı da yakalayacak.

Program:
19-31 Aralık // Akasya Yılbaşı Pazarı
21 Aralık Çarşamba // Yeni Yıl Korteji // 14.00-16.00-18.00
23 Aralık Cuma // Jazz Matiz // 14.00-16.00-17.30
24 Aralık Cumartesi // Bereket Nar Yapım Atölyesi // 15.00
24 Aralık Cumartesi // Mum Yapım Atölyesi // 17.00
24 Aralık Cumartesi // Flapper Swing // 19.00
28 Aralık Çarşamba // Silva Quartet // 14.00-16.00-17.30
30 Aralık Cuma // Yeni Yıl Korteji // 14.00-16.00-18.00

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"