Yaz güneşi kendini göstermeye, hassas ve alerjik ciltler için güneş ışınları risk oluşturmaya başladı. NIVEA, yeni NIVEA Sun Hassas serisi ile hassas ciltleri rahatlatarak anında koruma sağlıyor.

NIVEA Sun Hassas Serisi’ndeki yüz ve vücut ürünleri, yüksek UVA ve UVB koruması, yağlı his bırakmayan, parfümsüz ve suya dayanıklı özellikleriyle hassas ciltlerin yaz boyu vazgeçilmezi olmaya aday.

Güneşe daha çok maruz kalan yüz bölgesi için geliştirilen NIVEA Sun Hassas Yatıştırıcı Yüz Kremi, içerdiği doğal antioksidanlar ile güneşin zararlı etkilerine karşı yüz bölgesinin kendini korumasını destekliyor. Nemlendirici formülüyle hassas ciltlerin ihtiyacını karşılayan krem, tahriş olmuş cildi yatıştırıyor ve ciltteki gerginlik hissinin azalmasına yardımcı oluyor.

Yeni NIVEA Sun Hassas Anında Koruma – Hassas Ciltler İçin, doğal aloe vera ve jojoba yağı içeren formülüyle güneş altındayken bile anında rahatlama hissi veriyor, yüksek etkili UVA korumasıyla güneşe bağlı cilt tahrişlerinin oluşma riskini azaltıyor.

Alerjik ciltler için geliştirilen güneş spreyi NIVEA Sun Hassas Anında Koruma – Güneş Alerjisine Karşı, içeriğindeki aloe vera ve anti-oksidanlar ile güneşe bağlı alerji ve tahriş riskini azaltmaya yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"