Son dönemlerin en popüler konularından biri de yurt dışında doğum olayı. Peki neden bu kadar popüler oldu, zor bir süreç mi? İşe nereden, nasıl başlamalı? Houstonda Doğum, Handan Yolcu merak edilenlerin cevaplarını verdi.

Yurt dışında doğum her geçen gün daha da popüler olan bir durum, neden?
Kaliteli Eğitimin gün geçtikçe pahalılaşması, global dünyamızda vizesiz seyahat ve iş bulma özgürlüğü, erkek çocukları için bedelli askerlikten yararlanma ve en önemlisi çocuk 21 yaşına gelince anne baba ve kardeşlerinin de amerikan vatandaşlığından yararlanabilmeleridir.

Peki siz ne zamandan beri böyle bir imkanla aileler ile buluşuyorsunuz?
22 yıldır Finans direktörlüğünden sonra son 8 yıldır emlak yönetimi ve doğum paketleri hizmetleri sunuyorum.

Anne hamile kaldı, baba da yurt dışında doğumun olmasını istiyor. Size nereden, nasıl başvurmalılar?
www.houstondadogum.com web sitem veya intasgram @houstondadogum veya whats up numaram +17135040236’dan kolaylıkla ulaşabilirler.

Anne, baba adayları sizinle ne zaman iletişime geçmeliler?
İlk olarak vizelerini alıp sonrasında en kısa zamanda bizimle iletişime geçmeliler, çünkü en geç 34’üncü haftada burada olmalılar.

Onlara ne gibi imkanlar sağlıyorsunuz?
Paketlerimizde doktor, hastahane, epidural, 2 aylık kira bedeli ve alan transferlerini de içeren, tüm randevuların alınmasi, resmi belgelerin doldurulması, ilk kayıttan doktor randevusuna, doğum sonrası taburcu olunmasına kadar geniş bir hizmet alanı kapsayan hizmet bedelimiz dahil 9600 dolar standart paket normal doğum ücretimiz olup kişiye özel hizmetlerin eklendiği premium paket ve 2 aylık kiralık araç da eklenen deluxe paket şeklinde farklı taleplere hitap eden seçeneklerimiz mevcuttur.

Avantajlı durumları neler?
En büyük avantaj biz oldukça geniş bir aileyiz ve kiralık dairelerimiz bize ait çok nezih bir sokakta aynı sitede yan yana, sitemizin yanı süpermarket galleria avm ve Turk konsolosluğuna yürüme mesafesindeyiz. Benimde evim sitenin hemen yanında dolayısıyla tüm aileler bir arada dayanışma ve kaynaşma içindeyiz.

Bu tarz yurt dışı doğumları araştırırken özellikle nelere dikkat etsinler.
Amerikada sağlık sektöründe uygulanan fiyatlandırmalar son derece değişken olup doğum sonrasında sürpriz rakamlarla karşılaşılmaması için paket
olması ve paketin kapsamını da çok iyi incelemelerini tavsiye ediyorum. Biz özellikle onların gereksiz harcamalara maruz kalmamaları için bu çok ekonomik paketleri yıllar süren çalışmalarım sonucunda oluşturduk.

Sizlerle bu yolculuğa çıksınlar, çünkü…
Yıllardır gelen ailelerimizle çok büyük bir aile olduk ve her gelen ikinci hatta üçüncü doğuma geldikleri gibi çevrelerini de yönlendirmekteler, her dönem birlikte kalan aileler Türkiye’ye döndükten sonrada görüşüyorlar bebeklerini bir araya getiriyorlar. Çok güzel dostlukların temeli burda atılıyor ve en önemlisi 7/24 yürüyerek ulaşabilecekleri bir Handan anneleri var onların her türlü ihtiyaçlarını düşünüp planlayarak her türlü kolaylık ve konforu önceden hazırlıyoruz ve son derece samimi bir aile ortamında onları ağırlıyoruz, Her şey şeffaf her şey aynen dışarıdan göründüğü ve anlattığımız gibi bizim referansımız burda misafir ettiğimiz sayıları oldukça ciddi rakamlarla ifade edilen ailelerimizdir. Son olarak Houston yaz kış yeşil ve petrol zengini bir şehirdir buna mukabil diğer eyaletlere göre de çok daha ucuzdur gerçekten ılıman iklimi sayesinde tatil tadında bir doğum süreci geçirmek için en ideal şehirdir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"