Pantone Renk Endüstrisi tarafından 2023’ün rengi olarak belirlenen “Viva Magenta” zamansız şıklığın adresi Dagi’nin eşsiz modelleriyle bu yıl da enerjik ve modern stil sahiplerinin tercihi oluyor.

Pantone’nin “alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir renk” olarak tanımladığı Viva Magenta, kırmızı ailesinden geliyor ve dünyanın bildiği en güçlü ve parlak doğal boyalardan biri olan koşinil böceği kırmızısından ilham alıyor. Kaliteyi şıklıkla birleştirerek trendlere yön veren Dagi, Viva Magenta renginin farklı tonlarının kullanıldığı tasarımlarıyla moda tutkunlarının tercihi oluyor.

Açık tonlardaki Viva Magenta renginin canlı renklerle kombinlendiği sabalık ve pijama takımları enerjik bir duruş sergiliyor. Kimono tarzı kesimlere sahip Dagi sabahlıklar aynı zamanda sokak modasında da kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Viva Magenta’nın en büyüleyici hali ise Dagi’nin dantel bodysuit tasarımlarında hayat bularak enerjik ve modern kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Tüm Dagi ürünlerine Dagi mağazaları ve dagi.com.tr’den ulaşılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"