Tasarım markası Due2’nun yeni koleksiyonu, sade ve şık tasarımları ile göz dolduruyor. Yaklaşan baharın enerjisini, canlılığını yansıtan Due2 koleksiyonu bu sezon da gündüzden geceye taşınabilecek modeller ile her daim stil sahibi kadınların gardroplarının vazgeçilmez parçaları olacak. Kadınların dolaplarında tek giyimlik değil, zamansız olarak giyebilecekleri sade ve şık modellere duyulan ihtiyaçtan yola çıkan Due2, iş hayatında ve sosyal hayatta aktif olan kadınların sadelik içinde zerafetini hedefliyor.

Kaliteli al uzun giy mottosuyla hareket eden Due2’nun yeni koleksiyonunda, krem, lila, çağla yeşili, bronz rengi derilerin yanı sıra fındık kahve ve nar kırmızısı süet etekler, pantolon ve ceketlerle koleksiyon zenginleştirilmiş. Koleksiyonun imza ürünü hakiki deri streç şort ve pantolonlar.

Zamansız modellerden oluşan koleksiyonda, süetlerde fındık kahvesi ve nar kırmızısı deri parçalarda ise, tene çok yakışan lila, çağla yeşili, bronz ve krem rengi tonları ağır basıyor. Duruşu ve kalitesiyle fark yaratan hakiki strech deri pantolon ve şortlar, elegan ve stil sahibi kadınların gardrobunun hit parçalarından olmayı hedefliyor. Eteklerdeki yırtmaç detayları, volan ve fırfırlar koleksiyona hareket katarken; birbirini tamamlayan aynı renk ceket, etek ve pantolon takımlar fonksiyonel kullanımı hedefliyor.

Hakiki deri ve süetlerin yer aldığı koleksiyonda fırfırlı şort etekler, kısa şortlar ve ceket ve pantolon takımlar göze çarparken form ve kesimlerde klasik şık bir duruş ve uzun sure kullanım amaçlanıyor.

Özel tasarım ile kadını her daim daha zarif göstermek üzere hazırlanan kalıplara sahip yeni Due2 Koleksiyonu, öz kamaştırmaya ve klasik kült parçaları dolabınıza eklemeye devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"